Przetrwaj kwarantannę, nie wychodząc z łóżka. Japoński wynalazek zastąpi też biurko i stół

Pomysłów na przetrwanie domowego odosobnienia jest wiele. Japońska firma Bauhutte postanowiła stworzyć wyjątkowe łóżko, dzięki któremu łatwiej będzie przetrwać okres domowego odosobnienia. Dodatkowo nawet małe mieszkanie zyska sporo przestrzeni.

Rozprzestrzeniająca się choroba zmusiła wielu do pozostania w domu. Przymusowa kwarantanna może być ciężkim doświadczeniem, dlatego japońska firma Bauhutte liczy na szczególne zainteresowanie jej nietypowym produktem.

Zobacz wideo Wielka płyta odżywa. Polacy coraz częściej decydują się na kupno mieszkań w starszych blokach

Kwarantannę można bowiem niemal w całości spędzić w specjalnym łóżku. Przygotowano je nie tylko dla fanów gier, ale wszelkiego rodzaju multimediów.

Za 1200 dolarów cyfrową rozrywką można delektować się dosłownie cały dzień - łóżko jest gotowe na montaż komputera, dwóch monitorów, baru z napojami i przekąskami, miniaturową szafką na ubrania, lampą. W meblu ukryto też liczne schowki - układem przypomina więc miniaturowe mieszkanie.

- Po przebudzeniu idziesz z łóżka do biurka. To proste działanie nie musi być tak uciążliwe - zapewnia producent nietypowego mebla.

embed

Bauhutte zapewnia, że jego produkt umożliwia spanie, granie, oglądanie filmów i jedzenie - zastępuje więc biurko, salon, jadalnię i tradycyjne łóżko.

Innowacyjne łóżko pozwoli zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu. I przetrwać kwarantannę

Dzięki łóżku możesz zaoszczędzić sporo przestrzeni. Połączenie tradycyjnego biurka i tradycyjnego mebla wymaga bowiem 3,2 metra kwadratowego przestrzeni. Nowatorski mebel jest mniejszy - zajmuje 2,36 metra kwadratowego - wyjaśnia producent.

Na jednym ze zdjęć opublikowanym przez producenta widać użytkownika, który cieszy się domową rozrywką, siedząc w masce. Wątpliwe, by firma przewidziała epidemię groźnej choroby. Elementem zestawu jest bowiem strój ninji.

Nie da się jednak ukryć, że gamingowo-filmowe łóżko jest tym, o czym wielu, którzy utknęli w domowym home-office, marzy.

Nietypowe łóżko można skonfigurować samodzielnie, kupując poszczególne elementy zestawu. Dostępne są już m.in. w japońskim sklepie Amazon, producent zapewnia, że szuka nowych dystrybutorów.