10 sposobów na ożywienie wnętrza

Kontrastowe kolory, przeszklenia, oryginalne oświetlenie i niebanalne dekoracje - to tylko niektóre z pomysłów na uczynienie wnętrza niepowtarzalnym. Prezentujemy mieszkania z serwisu Domiporta.pl, których właściciele skutecznie zwalczyli monotonię wystroju swoich czterech kątów.

Magia kolorów

Rozwiązanie proste i efektowne jednocześnie - kolorowe poduszki ożywią nawet bardzo ciemne wnętrze.

Zobacz ofertę tego mieszkania

http://warszawa.domiporta.pl/nieruchomosci/sprzedam-mieszkanie-warszawa-mokotow-bytnara-apartament-pok-pereleczka-50m2/129403234

Typografia czyli alfabet na ścianach

Panuje trend na urozmaicanie wnętrz poprzez naścienne napisy. Właściciele mieszkania, które można wynająć we Wrocławiu, postanowili zamiast konkretnych słów, umieścić na ścianie nieregularną rozsypankę liter.

Zobacz ofertę tego mieszkania

Elementy florystyczne

Gigantyczne kwiaty na ścianie, nadały apartamentowi wyrazu i sprawiły, że pomieszczenie wykończone w bieli, jest znacznie bardziej przytulne. Ta naścienna sztukateria jest najlepszym dowodem na to, że warto łączyć modern z elementami florystycznymi, a nawet ludowymi.

Zobacz ofertę tego mieszkania

Ikony kina w sypialni

W nowoczesnym mieszkaniu zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie, zdecydowanie dominuje biel i czerń. Nad sypialnianym łóżkiem zawieszono kolorowe portrety - Audrey Hepburn i Marilyn Monroe. Obrazy okazały się doskonałym pomysłem na przełamanie chłodnej aury, panującej w pomieszczeniu.

Zobacz ofertę tego mieszkania

Kontrast

Salon domu usytuowanego w warszawskiej dzielnicy Wilanów, jest niezwykle oryginalny dzięki designerskiej fototapecie, doskonale kontrastującej z jasnym, stonowanym wnętrzem. Urozmaiceniem są także wyraziste, limonkowe poduszki.

Zobacz ofertę tego domu

Świetliste wzory

Ascetycznie urządzone pomieszczenie za sprawą żyrandola w kwieciste wzory, staje się magiczne, wraz z włączeniem światła...

Zobacz ofertę tego mieszkania

W nadmorskim stylu

W warszawskim apartamencie, ciekawy efekt uzyskano poprzez zestawienie bieli z kontrastującym turkusem. Czyżby inspiracją była morska bryza?

Zobacz ofertę tego mieszkania

Bicykl wiecznie żywy

Warto umilić sobie przebywanie w domu, umieszczając w nim elementy dekoracyjne związane z naszą pasją. W krakowskim mieszkaniu na ścianie zamontowano... rower. Zdecydowano się jednak na  jego zminiaturyzowaną, oldschoolową wersję, inspirowaną pojazdami z XIX wieku.

Zobacz ofertę tego mieszkania

W klimacie Notting Hill

Wyjątkowo przestronny apartament położony w prestiżowej lokalizacji- Dolnym Sopocie. Jasne wnętrza w połączeniu z brytyjskim akcentem w postaci kontrastowych poduszek, przeniosą każdego w klimat bajkowego Londynu.

Zobacz ofertę tego mieszkania

Z widokiem na stolicę

Właściciele ogromnego, wyjątkowo wysokiego mieszkania, w którym przeplatają się style z różnych epok, zdecydowali się na niebanalne rozwiązanie - hamak w salonie. Przyszli lokatorzy będą mogli się na nim zrelaksować, jednocześnie podziwiając panoramę Warszawy, dzięki licznym przeszkleniom.

Zobacz ofertę tego mieszkania