Dom z kultowego serialu ''Pełna Chata'' na sprzedaż! W dodatku budynek i wnętrze zmieniły się nie do poznania.

W latach 90-tych powstało wiele seriali, które do dziś nie straciły dużo ze swojej popularności. Jednym z takich seriali jest ''Pełna Chata''. Sitcom, który zawitał na polskie ekrany w 1992 roku. Jak się okazuję dom, w którym kręcono serial jest na sprzedaż. Do tej pory mogliśmy podziwiać go jedynie z zewnątrz teraz zaglądamy także do środka!

1709 Broderick Street w San Francisco

Mająca 278 mkw. wiktoriańska posiadłość została wybudowana w 1883 roku i znajduję się przy 1709 Broderick Street w San Francisco. Ten kto chciałby posiadać kawałek historii serialu musi liczyć się z wydatkiem czterech milionów dolarów. Jak widać zewnętrzna część domu zupełnie zmieniła charakter. Wejście zostało pomalowane na blady odcień zieleni, który wyróżnia się na tle niebieskiej fasady budynku. Z tego miejsca mamy również zapewniony dostęp do garażu.

Hol

Zaraz jak zamkną się za nami zielone drzwi znajdziemy się w holu. Jego ozdobą jest niecodzienna wzorzysta tapeta i piękna drewniana podłoga utrzymana w ciemnym odcieniu. Bezpośrednio z tego miejsca dostaniemy się do salonu, jadalni i na pierwsze piętro.

Salon

Przechodzimy do przytulnego i starannie urządzonego salonu. Wydzielono miejsce na biblioteczkę, która jest także piękna ozdobą całego pomieszczenia. Cały salon utrzymany jest w spokojnej kolorystyce, która jest idealną podstawą do licznych dodatków i zdobień w pomieszczeniu.

Kuchnia

Na tym samym poziomie znajduję się również przestronna kuchnia. Stworzono przestrzeń, w której jest miejsce na niezbędne kuchenne sprzęty, które nie tylko pełnią funkcję użytkową, ale także dekoracyjną. Uwagę zwraca podłoga w szerokie biało-czarne pasy. Wyspa kuchenna została skonstruowana tak, by znaleźć miejsce na książki.

Górny korytarz

Górny hol zdecydowanie nawiązuję to dolnego poziomu. Dalej kontynuowano motyw z wzorzystą tapetą i drewnianą podłogą. Ozdobę stanowią zawieszone obrazy. Dostaniemy się stąd do głównej sypialni, dwóch mniejszych i dużej łazienki.

Główna sypialnia

Główna sypialnia nawiązuję kolorystycznie do całości wnętrza domu. Pojawiły się tutaj dodatki w postaci obrazów, poduszek i wzorzystych zasłon. Przytulny charakter zapewnia dodatkowo miękka, jasna wykładzina. Z sypialni mamy możliwość bezpośredniego przejścia do dużej łazienki.

Ogród

Ogród i tylna część domu, również diametralnie się zmieniły. Zagospodarowano miejsce na ogrodowy stół wokół, którego ustawiono donice. Widać, że postawiono na prostotę pod postacią równych, zielonych krzewów i żywopłotu. Przestrzeń zdecydowanie zapewnia poczucie prywatności i pozwala na wypoczynek.