Rezydencje w Hiszpanii i Francji [TOP 6]

Gdy na zewnątrz aura przypomina nam w jakiej strefie klimatycznej mieszkamy, warto sprawdzić gdzie można zamieszkać mając temperaturę na plusie przez cały rok. Kierunek na południe! W stronę ciepła! Oto przegląd ?najcieplejszych? domów i nie mamy na myśli ocieplenia ścian. Kierunek Hiszpania i Francja!

Hiszpania, Costa Del Sol

Za cenę 9 milionów złotych, możemy nabyć wspaniałą rezydencję w okolicy cieśniny Gibraltarskiej. W pełnej słońca Hiszpanii nie musicie się obawiać wysokich zmian temperatury. Zwłaszcza, że do dyspozycji macie basen. 440 metrów kwadratowych powierzchni zapewnią uczucie przestrzeni. Nieruchomość jest w pełni wyposażona - posiada 5 sypialni i cztery łazienki, tak aby każdy z mieszkańców miał zapewniony odpowiedni komfort. W pobliżu piękna plaża o złocistym piasku. Czego, więcej chcieć?

PRZEJDŹ DO OFERTY!

Hiszpania, Alicante

Piękne, błękitne morze to dla wielu synonim luksusu. Trzeba to szybko uciąć. Luksusem jest dopiero posiadanie willi nad takim morzem oraz basenu z widokiem na jego bezkres. Ta posiadłość poza zniewalającym widokiem i basenem niczym dla króla życia, posiada również w pełni wyposażone SPA. Nic, tylko kupować! A cena to "jedyne" 8 milionów złotych z małym haczykiem.

PRZEJDŹ DO OFERTY!

 

Fot. Domiporta.pl

Hiszpania, Costa Blanca

Poprzednia oferta była zbyt daleko morza? W takim razie może ta będzie lepsza? 20 metrów od morza! Budynek w stylu modernistycznym jest przewidziany dla prawdziwych smakoszy architektury. Ciężko się jednak skupić na budynku, skoro tuż zza oknem jest złocisty piasek i wspaniała toń błękitnego morza. A gdyby jakimś cudem pogoda się popsuła, budynek jest wyposażony we własną strefę SPA. Wszystkie te przyjemności kosztują 8 milionów złotych.

PRZEJDŹ DO OFERTY!

Fot. Domiporta.pl


Francja, Cannes

Teraz pora na "wyższą" półkę cenową. Wyjeżdżamy z Hiszpanii i trafiamy do słonecznej Francji! A konkretnie do miasta znanego z jednego z największych festiwali filmowych. Czyli do Cannes, gdzie znajduje się opisywana nieruchomość. Wspaniały budynek i elegancka bryła wraz z ładnie urządzonym ogrodem z którego widać morze. Rezydencja posiada wszystkie możliwe udogodnienia i jej koszt to skromne 17 milionów złotych.

PRZEJDŹ DO OFERTY!

Hiszpania, Costa Del Sol

Znowu wracamy do Hiszpanii, ale tym razem i próg cenowy jest nieco inny. Za opisywaną nieruchomość trzeba zapłacić ponad 21 milionów złotych. No prawie, 22 miliony. Ale w zamian otrzymujemy wspaniałą willę w Costa Del Sol w Hiszpanii z widokiem na morze, 24 godzinnym serwisem, prywatną salą gimnastyczną, sauną i strefą SPA. A jeżeli te atuty nadal nie rekompensują ceny, to dodajmy iż średnia temperatura w Costa Del Sol to 25 stopni.

PRZEJDŹ DO OFERTY!

Francja, Saint Tropez

Na koniec wracamy do Francji. To właśnie tutaj znajduje się dom jak z marzenia. Z prywatnym dostępem do lazurowego morza wszystko wydaje się łatwiejsze. 400 metrowa posiadłość posiada wszystko to, co może być potrzebne w życiu. Dostęp do morza, basen, 120 metrowy taras z widokiem na morze, master bedroom z balkonem (tak, z widokiem na morze) oraz klimatyzację na całej powierzchni nieruchomości. O niezwykłej urodzie budynku nawet nie trzeba wspominać, bo ten klasyczny wygląd jest bezapelacyjny. A ile trzeba zapłacić za przyjemność nazywania się właścicielem tego przybytku? Trochę ponad 21 milionów złotych. Warto!

PRZEJDŹ DO OFERTY!

Więcej o: