Mieszkanie w odcieniach szarości - HIT czy KIT?

Szary doskonale pasuje do modnego, nowoczesnego designu. Jak urządzić mieszkanie w tym kolorze tak, żeby nie było chłodne i nudne? Przedstawiamy nieruchomości serwisu Domiporta.pl, w których doskonale zestawiono odcienie szarości z innymi barwami oraz różnorodnymi fakturami.

Warszawa, Mokotów

Ze względu na jasną podłogę oraz pokaźną wysokość pomieszczeń (nawet 4 m), właściciele apartamentu zlokalizowanego w stolicy, mogli pozwolić sobie na wykończenie go z wykorzystaniem niemalże wyłącznie odcieni szarości. Aranżacja tego mieszkania to propozycja dla osób znudzonych powtarzalnością. Starannie dobrane dodatki oraz ekstrawaganckie elementy wystroju wspaniale podkreślają charakter tego wnętrza.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Warszawa, Żoliborz

Na zielonym Żoliborzu znajdziemy niesamowity apartament, w którym industrialne elementy przeplatają się ze stylem glamour. Wszystkie meble i dodatki są białe, szare lub czarne. Daje to efekt niezwykłego i luksusowego wnętrza. Mieszkanie jest wykończone i wyposażone w najwyższej jakości materiały i sprzęt włoskich, niemieckich i polskich producentów.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Warszawa, Wola

Mimo wykorzystania w wystroju mieszkania szarości, panuje tam rodzinny, przyjemny klimat. To wszystko dzięki drewnianej podłodze, której odcień jest ciepły i dodaje przytulności. Lokum jest urozmaicone starannie dobranymi białymi dodatkami. Całość przełamują fioletowe elementy.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Warszawa, Mokotów

Surowe ściany i drewno to połączenie doskonałe. Wiedzą o tym właściciele tego dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie. Apartament ma loftowy charakter, króluje w nim biel i ciepła szarość, przełamuje je odcień cegły. Minimalizm oraz prostota form i kolorów to podstawa aranżacji tego wnętrza.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Poznań, Podolany

Kontrast jest mocną stroną tego poznańskiego mieszkania. Ciemnoszare meble i biała podłoga oraz ściany okazały się strzałem w dziesiątkę. Doskonałym urozmaiceniem są także naścienne grafiki, pasujące do klimatu tego lokum.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Warszawa, Śródmieście

Nasza kolejna propozycja to lokum mieszczące się w prestiżowym budynku Babka Tower. Unikalne, o bardzo indywidualnej aranżacji, zaprojektowane na bazie otwartej przestrzeni, dla klienta ceniącego luksus i niepowtarzalność. Nowoczesny projekt wnętrza jest oszczędny w kolorach, dominuje w nim czerń, szarość i niewielkie akcenty bieli. Apartament zachwyca minimalizmem i różnorodnością kształtów zawartą w designerskich meblach.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Warszawa, Śródmieście

To zdominowane przez odcienie szarości mieszkanie jest proste i uniwersalne. Przemyślana aranżacja wnętrza zgodnie z indywidualnym projektem architektonicznym, umożliwiła optymalne wykorzystanie przestrzeni, wprowadziła ład i porządek.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Warszawa, Śródmieście

Ten mini-apartament, mimo monotonnej kolorystyki, jest niezwykle oryginalny. A to za sprawą nietuzinkowych kształtów i różnorodnych faktur. Dodatki nadają temu wnętrzu niepowtarzalny nastrój. Uwagę przyciąga industrialna lampa.

ZOBACZ OFERTĘ >>

Warszawa, Wola

Do urządzenia ostatniego apartamentu wybrano biel, czerń i szary. Przeważają meble i dodatki w stylu glamour. Wszechobecny połysk doskonale pasuje do stylu wnętrza. Wystrój tego apartamentu kojarzy się z luksusem w pięciogwiazdkowym hotelu.

ZOBACZ OFERTĘ >>