Domu szukaj w gdańskiej Osowej

Na trójmiejskiej mapie inwestycji mieszkaniowych wciąż nie brakuje ciekawych propozycji. Jedna z nich wygląda szczególnie interesująco - to "Bursztynowy Zakątek", zespół domów jednorodzinnych, przygotowywany na granicy Gdańska Osowej i Chwaszczyna. Przyjrzymy mu się bliżej...

Marzysz o nowym mieszkaniu? Policz ratę kredytu

Szukasz nowego domu dla swojej rodziny? Wybierz Gdańsk. A najlepiej - gdańską Osowę. Tę położoną nieco na uboczu, ale rozwijającą się niezwykle dynamicznie dzielnicę, bogatą we wszystkie dobrodziejstwa infrastruktury miejskiej - sklepy, szkoły, zaplecze usługowe, miejsca wypoczynku - wybiera w ostatnich latach coraz więcej osób. I trudno z tym wyborem się nie zgodzić - bezpośrednie sąsiedztwo trójmiejskiej obwodnicy zapewnia doskonałą komunikację we wszelkich możliwych kierunkach, a dwa pobliskie jeziora i park krajobrazowy to prawdziwy raj dla amatorów aktywnego wypoczynku.

To właśnie tu, tuż przy granicy Osowej i pobliskiego Chwaszczyna, jeden z trójmiejskich deweloperów - Pomorskie Domy - realizuje już drugi etap inwestycji mieszkaniowej o wdzięcznej nazwie "Bursztynowy Zakątek".

Każdy z dziesięciu przygotowanych tu domów posadowiony został na dużej działce (od 300 do 600 m2). Każdy - z własnym tarasem i pięknym zielonym ogrodem. A wnętrza budynków? Na powierzchniach 138-148 m2 zaprojektowano: przestronny salon z aneksem jadalnym, 3 wygodne sypialnie, dwie łazienki, kuchnię, garaż wraz z pomieszczeniami gospodarczymi i niewielki hol. Projekt pozwala także na zagospodarowanie poddasza - przyszli mieszkańcy zyskają w ten sposób dodatkowe 25 m2 powierzchni mieszkalnej (na przykład, praktyczny gabinet).

- W ofercie dostępne są obecnie dwa gotowe już domy, przygotowane w ramach pierwszego etapu naszej inwestycji oraz cztery kolejne, których budowę zakończymy w pierwszym kwartale przyszłego roku - informuje Sławomir Chrupek, prezes zarządu.

Już na etapie planowania firma postawiła na wysoką jakość i wygodę przyszłych właścicieli, stąd pomysł, by każdy z domów wyposażyć w wysokiej klasy kocioł kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe parteru i łazienek oraz kominek w salonie.

- Funkcjonalny rozkład wszystkich pomieszczeń i przemyślany koncept całego projektu dają naprawdę duże możliwości aranżacyjne - tłumaczy Sławomir Chrupek. - Gotowy jest już dom modelowy, w pełni wyposażony i umeblowany. Zainteresowanych zapraszamy do jego obejrzenia.

Adres? Jak łatwo się domyśleć - ulica Bursztynowa (Chwaszczyno). Dojazd? Bardzo wygodny - można się tu dostać zarówno od strony Osowej (jadąc ulicą Kielnieńską wzdłuż jeziora Osowskiego), jak i z przeciwnego kierunku - wjeżdżając na chwaszczyńskim rondzie w ulicę Oliwską.

Więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia znaleźć można na stronie internetowej firmy (pomorskiedomy.pl) oraz bezpośrednio u oferenta (pod numerem telefonu: 695 65 28 26). Warto też przyjrzeć się drugiemu z realizowanych obecnie przez firmę projektów - stylowej Willi Konkordia, przygotowanej także na gdańskiej Osowej.

Zainteresowała cię ta oferta? Sprawdź szczegóły na domiporta.pl

Szukasz lokalu użytkowego? Przejrzyj ogłoszenia w naszym serwisie

Chcesz kupić działkę? Zobacz oferty Domiporty