Z Domiportą szkolenia Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości taniej o 15 proc.

Od 27 lutego rozpoczynają się kursy organizowane przez Polską Federację Rynku Nieruchomości! Korzystając z tej oferty przy pomocy serwisu Domiporta, każdy może zaoszczędzić 15 proc. 

Założona w 1995 roku Polska Federacja Rynku Nieruchomości od samego początku istnienia wspiera pośredników w obrocie nieruchomościami. W chwili obecnej PFRN działa na rzecz i w interesie 16 regionalnych stowarzyszeń pośredników oraz zarządców nieruchomości, zrzeszających prawie 2000 osób.

 

 

Z DOMIPORTA taniej- 15%

 

 

Od 27 lutego br. rusza nowy cykl przekrojowych szkoleń organizowanych przez PFRN. Domiporta ma przyjemność zaprosić na te wydarzenia! Zapisując się na szkolenie przez Nasz serwis, każde szkolenie jest 15 %. tańsze! 

 

Wystarczy zapisać się, klikając w link odpowiedniego szkolenia!

 

 

 

 

O PFRN

 

 

Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN) to organizacja, która działa na rzecz profesjonalizacji i poprawy standardów działalności na rynku nieruchomości w Polsce. Zrzesza ona przedsiębiorców, którzy zajmują się różnymi aspektami rynku nieruchomości, w tym deweloperów, pośredników nieruchomości, ekspertów wycen, zarządców nieruchomości, kancelarie prawne oraz firmy doradcze.

 

Celem PFRN jest reprezentowanie i obrona interesów członków, propagowanie najlepszych praktyk na rynku nieruchomości oraz edukacja i szkolenie w zakresie merytorycznym oraz etycznym. Federacja działa również na rzecz poprawy standardów w branży poprzez inicjowanie i prowadzenie badań oraz konsultacji z przedstawicielami administracji publicznej i samorządowej.

 

PFRN jest członkiem Europejskiej Federacji Rynku Nieruchomości (CEI) oraz Międzynarodowej Federacji Rynku Nieruchomości (FIABCI), co pozwala na reprezentowanie interesów polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej.

 

 

Zdjęcie główne: Campaign Creators on Unsplash