Wszystkie nowości w ofercie EURO STYL

Dużo nowości od dewelopera EURO STYL. Wśród nowych inwestycji jest wiele spełniających warunki dopłat programu Mieszkanie dla Młodych. Sprawdzamy, na jakim etapie znajdują się prowadzone budowy, oraz co zagwarantuje nowym mieszkańcom wyposażenie osiedla.

Deweloper EURO STYL do oferty sprzedaży wprowadził ostatnio nową, druga już inwestycję zlokalizowaną w Pruszczu Gdańskim o nazwie Brama Żuław. Nowy projekt powstanie w spokojnej części tego miasta, u zbiegu ulicy Beniowskiego i Rzewuskiego. Osiedle utworzą 2 budynki liczące od 4 do 5 kondygnacji, w których łącznie znajdzie się 112 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni liczącej od 25 do 80 mkw. Kawalerkę posiadającą 25 mkw.na tym osiedlu można kupić za niespełna 125 000 zł. Ceny mieszkań 2-pokojowych rozpoczynają się od 172 654 zł, 3-pokojowych od 276 692 zł, a cena za 4 pokoje można nabyć już za 324 122 zł. Wiele mieszkań spełnia kryteria dopłat programu Mieszkanie dla Młodych. Jak przystało na dewelopera EURO STYL, w budynkach nie zabraknie cichobieżnych i energooszczędnych wind, hal garażowych z komórkami lokatorskimi oraz balkonów i tarasów z eleganckimi, szklanymi balustradami. Zaś w centrum osiedla znajdzie się plac zabaw i strefa rekreacyjna wypełniona kwitnącą roślinnością. Co istotne - z terenu osiedla będzie można bezpośrednio przedostać się do Parku Krainy Polodowcowej. Budowa osiedla już się rozpoczęła. Inwestycja gotowa do odbioru będzie w I kwartale 2017 roku.

Do oferty sprzedaży trafiły niedawno również kolejne dwa budynki cieszącego się popularnością Osiedla Cytrusowego - A14 i A15, które zlokalizowane jest na granicy gdańskich Łostowic oraz miejscowości Kowale. Na terenie Osiedla Cytrusowego i sąsiadującego z nim osiedla Nowy Horyzont znajduje się bogata oferta sportowo-rekreacyjna: sale do gry w squasha, korty do gry w tenisa, wielofunkcyjne boisko, klub fitness, duży plac zabaw dla dzieci, a także wiele różnych sklepów i lokali handlowo-usługowych.Ceny lokali mieszkalnych rozpoczynają się już od niespełna 153 000 zł.Wszystkie mieszkania kwalifikują się do dopłat rządowych programu Mieszkanie dla Młodych. W celu dokładnego zweryfikowania oferty, można wybrać się na teren osiedla, przyjrzeć się powstałym już budynkom oraz ofercie handlowo-usługowej Nowego Horyzontu, a także odwiedzić Biuro Sprzedaży EURO STYL, które od poniedziałku do piątku funkcjonuje na ternie osiedla Nowy Horyzont.

Deweloper EURO STYL wprowadził również nową ofertę mieszkań w rejonie gdyńskim, a dokładnie zaraz obok Osiedla Morskiego powstaje osiedle o nazwie Nowe Morskie, które jest jego pewnego rodzaju kontynuacją. Inwestycja powstanie przy ul. Płk. Dąbka na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze oraz gminy Kosakowo.

Wizualizacja osiedla Nowe Morskie

Nowe Morskie od Osiedla Morskiego różni się przede wszystkim architekturą i wielkością budynków. Inwestycja została zaprojektowana w nowoczesnym i eleganckim stylu. Jasne elewacje zostaną miejscowo uszlachetnione płytami fasadowymi o kolorze i fakturze nawiązującej do drewna, balkony zaś wykończone zostaną szklanymi balustradami. Osiedle składać się będzie z 4 niewielkich, dwupiętrowych budynków, w których łącznie znajdą się 63 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Najtańsze 2-pokojowe mieszkanie kosztuje 236 303 zł, a najdroższe 4-pokojowe - 395 847 zł. Cena metra kw. rozpoczyna się od 5 150 zł. W każdym budynku na poziomie komórek lokatorskich znajdzie się rowerowania, a w trzech również hala garażowa. Mieszkania parterowe będą posiadały przestronne, zielone ogródki, a mieszkania zlokalizowane na piętrach - balkony i tarasy. Dzięki spadzistemu dachowi w wybranych mieszkaniach na ostatniej kondygnacji w części salonu, pomieszczenie zyska ponadstandardową wysokość, wynoszącą miejscami nawet do ponad 3 m. Budynki gotowe do odbioru będą w IV kwartale 2016 roku.

Ostatnie etapy inwestycji

Deweloper EURO STYL w ostatnim kwartale tego roku zakończył ostatnie etapy budowy w trzech gdyńskich inwestycjach: Osiedlu Morskim, Osiedlu Nawigator i Apartamentach Conrada, a w rejonie gdańska zakończyły się kolejne etapy rozbudowy Osiedla Cytrusowego oraz Nowego Horyzontu. Z tej okazji wprowadził również promocyjne ceny mieszkań.

Mieszkania gotowe do odbioru znajdują się na Osiedlu Morskim, które mieści się przy ulicy Płk. Dąbka na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze oraz gminy Kosakowo. Jest to dobra lokalizacja o rozwiniętej infrastrukturze, z bliskim dostępem do szkół różnego szczebla, a także przychodni czy centrum handlowego. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanym metrażu, liczącym od 31,78 do 52,71 mkw.

Kolejną ukończoną inwestycją jest Osiedle Nawigator - budowaostatniego, piątego budynku osiedla, które mieści się blisko centrum Gdyni, przy ulicy Boisko, na gdyńskim Obłużu, została zakończona pod koniec września. W ofercie sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażu liczącym między 40 - 90 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 224 614 do 503 810 zł, a cena metra kw. waha się od 4 553 do 5 583 zł. W ofercie znajdują się mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM 3+, który przeznaczony jest dla rodzin z trojgiem bądź większa ilością dzieci.

W Apartamentach Conrada, które znajdują się w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Strzelców,  również jest jeszcze spory wybór urozmaiconych pod względem metrażu i położenia na piętrze lokali. Eleganckie, przestronne mieszkania mające od 46,65 do 83 mkw. kosztują od 266 733 do 581 708 zł, a cena metra rozpoczyna się już teraz od 5 500 zł.

Już niedługo, bo w drugiej połowie listopada zostaną przekazane klucze do mieszkań znajdujących się w Nowym Horyzoncie, które mieści się na granicy gdańskiej dzielnicy Łostowice i gminy Pruszcz Gdański. Budynek nr 5 będzie posiadał 84 mieszkania o zróżnicowanych metrażach liczących od 35 do 66 mkw. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu MdM. Najtańsze 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 35,56 mkw. kosztuje 158 819 zł, a najtańsze 3-pokojowe - 221 508 zł.

Osiedle Nowy Horyzont jest znane i cenione za bogatą ofertę handlowo-usługową oraz rekreacyjno-sportową. Na terenie osiedla znajduje się przedszkole, korty do gry w tenisa, wielofunkcyjne boisko, klub fitness, a także urząd pocztowy, restauracje, fryzjer, kosmetyczka i różnego rodzaju sklepy.

Po sąsiedzku ciągle rozbudowuje się równie popularneOsiedle Cytrusowe. W październiku przekazano klucze mieszkańcom, którzy zakupili lokale w budynkach A8 i B7. W sprzedaży zostało jeszcze kilka mieszkań gotowych do odbioru, ale również jest w czym wybierać spośród nowej oferty kolejnych budynków powstających na terenie osiedla.

Brama Żuław

Deweloper EURO STYL do oferty sprzedaży wprowadził ostatnio nową, drugą już inwestycję zlokalizowaną w Pruszczu Gdańskim o nazwie Brama Żuław . Nowy projekt powstanie w spokojnej części miasta, u zbiegu ulicy Beniowskiego i Rzewuskiego. Osiedle utworzą 2 budynki liczące od 4 do 5 kondygnacji, w których łącznie znajdzie się 112 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni liczącej od 25 do 80 mkw. Kawalerkę posiadającą 25 mkw.na tym osiedlu można kupić za niespełna 125 000 zł. Ceny mieszkań 2-pokojowych rozpoczynają się od 172 654 zł, 3-pokojowych od 276 692 zł, a cena za 4 pokoje można nabyć już za 324 122 zł. Wiele mieszkań spełnia kryteria dopłat programu Mieszkanie dla Młodych.

W budynkach nie zabraknie cichobieżnych i energooszczędnych wind, hal garażowych z komórkami lokatorskimi oraz balkonów i tarasów z eleganckimi, szklanymi balustradami. Zaś w centrum osiedla znajdzie się plac zabaw oraz strefa rekreacyjna wypełniona kwitnącą roślinnością. Co istotne - z terenu osiedla będzie można bezpośrednio przedostać się do Parku Krainy Polodowcowej. Budowa osiedla już się rozpoczęła. Inwestycja gotowa do odbioru będzie w I kwartale 2017 roku.

Osiedle Cytrusowe

Do oferty sprzedaży trafiły niedawno również kolejne dwa budynki cieszącego się popularnością Osiedla Cytrusowego - A14 i A15, które zlokalizowane jest na granicy gdańskich Łostowic oraz miejscowości Kowale. Na terenie Osiedla Cytrusowego i sąsiadującego z nim osiedla Nowy Horyzont znajduje się bogata oferta sportowo-rekreacyjna: sale do gry w squasha, korty do gry w tenisa, wielofunkcyjne boisko, klub fitness, duży plac zabaw dla dzieci, a także wiele różnych sklepów i lokali handlowo-usługowych.

Ceny lokali mieszkalnych rozpoczynają się już od niespełna 153 000 zł. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do dopłat rządowych programu Mieszkanie dla Młodych. W celu dokładnego zweryfikowania oferty, można wybrać się na teren osiedla, przyjrzeć się powstałym już budynkom oraz ofercie handlowo-usługowej Nowego Horyzontu, a także odwiedzić Biuro Sprzedaży, które od poniedziałku do piątku funkcjonuje na ternie osiedla Nowy Horyzont.

Ogródek na Osiedlu Cytrusowym

Nowe Morskie

Deweloper EURO STYL wprowadził również nową ofertę mieszkań w rejonie gdyńskim, a dokładnie zaraz obok Osiedla Morskiego powstaje osiedle o nazwie Nowe Morskie. Inwestycja powstanie przy ul. Płk. Dąbka na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze oraz gminy Kosakowo. Nowe Morskie od Osiedla Morskiego różni się przede wszystkim architekturą i wielkością budynków. Inwestycja została zaprojektowana w nowoczesnym i eleganckim stylu. Jasne elewacje zostaną miejscowo uszlachetnione płytami fasadowymi o kolorze i fakturze nawiązującej do drewna, balkony zaś wykończone zostaną szklanymi balustradami. Osiedle składać się będzie z 4 niewielkich, dwupiętrowych budynków, w których łącznie znajdą się 63 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Najtańsze 2-pokojowe mieszkanie kosztuje 236 303 zł, a najdroższe 4-pokojowe - 395 847 zł. Cena metra kw. rozpoczyna się od 5 150 zł. W każdym budynku na poziomie komórek lokatorskich znajdzie się rowerownia, a w trzech również hala garażowa. Mieszkania parterowe będą posiadały przestronne, zielone ogródki, a mieszkania zlokalizowane na piętrach - balkony i tarasy. Dzięki spadzistemu dachowi w wybranych mieszkaniach na ostatniej kondygnacji w części salonu, pomieszczenie zyska ponadstandardową wysokość, wynoszącą miejscami nawet do ponad 3 m. Budynki gotowe do odbioru będą w IV kwartale 2016 roku.

Ostatni etap budowy

Deweloper EURO STYL w ostatnim kwartale tego roku zakończył ostatnie etapy budowy w trzech gdyńskich inwestycjach: Osiedlu Morskim, Osiedlu Nawigator i Apartamentach Conrada, a w rejonie gdańska zakończyły się kolejne etapy rozbudowy Osiedla Cytrusowego oraz Nowego Horyzontu. Z tej okazji wprowadził również promocyjne ceny mieszkań. Mieszkania gotowe do odbioru znajdują się na Osiedlu Morskim, które mieści się przy ulicy Płk. Dąbka na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze oraz gminy Kosakowo. Jest to dobra lokalizacja o rozwiniętej infrastrukturze, z bliskim dostępem do szkół różnego szczebla, a także przychodni czy centrum handlowego. W ofercie znajdują się mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanym metrażu, liczącym od 31,78 do 52,71 mkw.

Kolejną ukończoną inwestycją jest Osiedle Nawigator - budowa ostatniego, piątego budynku osiedla, które mieści się blisko centrum Gdyni, przy ulicy Boisko, na gdyńskim Obłużu, została zakończona pod koniec września. W ofercie sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażu liczącym między 40 - 90 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 224 614 do 503 810 zł, a cena metra kw. waha się od 4 553 do 5 583 zł. W ofercie znajdują się mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM 3+, który przeznaczony jest dla rodzin z trojgiem bądź większą ilością dzieci.

Apartamenty Conrada

W Apartamentach Conrada, które znajdują się w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Strzelców,  również jest jeszcze spory wybór urozmaiconych pod względem metrażu i położenia na piętrze lokali. Eleganckie, przestronne mieszkania mające od 46,65 do 83 mkw. kosztują od 266 733 do 581 708 zł, a cena metra rozpoczyna się już teraz od 5 500 zł.

Już niedługo, bo w drugiej połowie listopada zostaną przekazane klucze do mieszkań znajdujących się w Nowym Horyzoncie, które mieści się na granicy gdańskiej dzielnicy Łostowice i gminy Pruszcz Gdański. Budynek nr 5 będzie posiadał 84 mieszkania o zróżnicowanych metrażach liczących od 35 do 66 mkw. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu MdM. Najtańsze 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 35,56 mkw. kosztuje 158 819 zł, a najtańsze 3-pokojowe - 221 508 zł.

Ostatni etap budowy inwestycji Apartamenty Conrada

Osiedle Nowy Horyzont jest znane i cenione za bogatą ofertę handlowo-usługową oraz rekreacyjno-sportową. Na terenie osiedla znajduje się przedszkole, korty do gry w tenisa, wielofunkcyjne boisko, klub fitness, a także urząd pocztowy, restauracje, fryzjer, kosmetyczka i różnego rodzaju sklepy.Po sąsiedzku ciągle rozbudowuje się równie popularne Osiedle Cytrusowe. W październiku przekazano klucze mieszkańcom, którzy zakupili lokale w budynkach A8 i B7. W sprzedaży zostało jeszcze kilka mieszkań gotowych do odbioru, ale również jest w czym wybierać spośród nowej oferty kolejnych budynków powstających na terenie osiedla.