Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już po raz ósmy na STADIONIE WROCŁAW, tym razem 15-16 września

Pierwsze powakacyjne dni to ofensywa deweloperów z nową ofertą jak i instytucji oferujących pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości.

Największe Targi Mieszkaniowe we Wrocławiu skupią tym razem prawie
100 wystawców, w tym największe spółki deweloperskie m.in.: Archicom, Arkop, Atal, Budotex, PCG, Quart, Rafin, Ronson, Temar, Vantage czy WPBM Mój DOM. W gronie wystawców znajdą się także pośrednicy w obrocie nieruchomościami (DOSPON, Świat Nieruchomości, Sprawdzony Pośrednik), doradcy finansowi (np.: Murator Finanse, Platinium Eye, Doradza.pl, PLCG, Notus,) oraz firmy z branży wyposażenia wnętrz (m.in.: Bień Design, Zdrowe Wnętrza, IKEA). Nie zabraknie niezależnych ekspertów, którzy doradzą i odpowiedzą na nurtujące pytania i pojawiające się wątpliwości. Dla odwiedzających targi przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (m.in.: armatura łazienkowa oraz narzędzia dla majsterkowiczów).

Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników  w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości.

Wykłady, warsztaty, bezpłatne porady

Wszyscy zainteresowani własnym M kupią je na targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie - dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Zaplanowane wykłady i prelekcje pomogą przebrnąć przez cały proces pozyskania nieruchomości: od wyboru dewelopera i inwestycji, przez finansowanie zakupu, odbiór mieszkania i wykończenia go zgodnie z potrzebami i gustem. Zaś inwestorom wrześniowa edycja targów mieszkaniowych zapewni, w sobotę, warsztaty pod hasłem: jak inwestować pieniądze w nieruchomości.  Szczególnej uwadze polecane są praktyczne porady: na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania czy jak wybrać  i urządzić nowe mieszkanie, by pasowało idealnie.

W stoisku Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji  na wtórnym rynku mieszkaniowym. W sobotę i niedzielę (15-16 września), w samo południe, odbędzie się panelowe spotkanie z udziałem przedstawicieli DOSPON poświęcone m.in.: bezpieczeństwu transakcji na rynku wtórnym oraz umowom najmu okazjonalnego dającym gwarancje bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela.

Porady i konsultacje specjalistów oraz udział w seminariach i wykładach jest bezpłatny.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na targi profesjonalną opiekę zapewni Agencja Projekcja.

WSTĘP NA TARGI WOLNY
15-16 września (sobota-niedziela)
w godzinach: 10.00-17.00
STADION WROCŁAW, aleja Śląska 1
5 000 bezpłatnych miejsc parkingowych

Wszyscy odwiedzający targi po wypełnieniu krótkiej ankiety otrzymają bezpłatne czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.