Ojciec dwóch córek zbudował dla nich domek na podwórku, który mógłby być normalnym domem

Adam Boyd postanowił zbudować dom do zabawy dla swoich dwóch córek. Efektami pochwalił się w social mediach czym wzbudził ogromne zainteresowanie. Zobaczcie, dlaczego.

Adam Boyd jest właścicielem firmy budowlanej z Michigan (USA). Postanowił wykorzystać swoje umiejętności oraz zasoby do skonstruowania dla swoich dwóch córek - pięcioletniej Avery i dwuletniej Violet - domku zabaw. Konstrukcja znajduje się na tyłach działki, a wygląda niczym prawdziwy domek gościnny. 

Spełnione marzenie córek

Domek jest dwupiętrowy i posiada liczne atrakcje dla dziewczynek. Wśród jego elementów są huśtawki, zjeżdżalnia, ściana do wspinaczki oraz pomieszczenia do spania i jadalnia. 

Moja żona i córki przez całe lato spędzały w nim czas i jadły lunch.(...) To największa nagroda dla mnie. Budowa domku była warta każdego zainwestowabego grosza. 

- powiedział Boyd telewizji ABC News

Budynek wybudowany przez Boyda ma ponad 7 metrów wysokości, a strop mierzy około 240 cm czyli nieco mniej niż standardowy. Wnętrza są pomalowane na kolor różowy i fioletowy, ulubione barwy dziewczynek. Adam planuje w przyszłość zamontować także zjazd linowy czyli typową tyrolkę. 

Pomysł na biznes

Adam Boyd był niezwykle zaskoczony dużym zainteresowaniem mediów, a o jego konstrukcji pisały media w Australii, Brazylii czy Europie. Postanowił szybko zmonetyzować swój pomysł i w planach ma założenie firmy Spoiled Rotten Homes, która ma się zajmować budową domków dla dzieci. 

Wypada jedynie życzyć szczęścia i zazdrościć dziewczynkom zaradnego taty;) 

Źródło: thisisinsider.com