Ogrodowa Office już na ukończeniu - zaplanowane punkty gastronomiczne oraz bank

Nowy biurowiec od Warimpexu stawia na rozbudowaną infrastrukturę poza biurową. Deweloperzy idący z duchem czasu rozwijają swoje inwestycje o rozbudowane usługi handlowo-gastronomiczne.

Łódzki biurowiec Warimpeksu zaoferuje pracownikom i okolicznym mieszkańcom szereg funkcji i punktów usługowych. W Ogrodowa Office swoją placówkę otworzy PKO Bank Polski.

Ogrodowa Office

Obiekt zaoferuje ponad 28 tys. metrów kwadratowych całkowitej przestrzeni, z czego prawie 4 tys. przewidziano na punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne. Łódzki biurowiec Warimpeksu zaoferuje pracownikom i okolicznym mieszkańcom szereg funkcji i punktów usługowych. 

W miastach, w których dynamicznie rośnie liczba nowych biur, powstają czasem czysto biznesowe enklawy, które wieczorem czy w weekendy wyludniają się. My chcemy tego uniknąć, ponieważ wierzymy, że nowe inwestycje nieruchomościowe powinny służyć nie tylko najemcom, ale też miastu i jego mieszkańcom.

- mówi  Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex.

Infrastruktura dodatkowa

W Ogrodowa Office swoją placówkę otworzy PKO Bank Polski. W nowoczesnych wnętrzach na powierzchni 383 m2 oddział będzie obsługiwał klientów wszystkich linii biznesowych. Do dyspozycji klientów będą również dostępne urządzenia: bankomat/wpłatomat.

PKO Bank Polski, jako bank wychodzący naprzeciw potrzebom klientów nie tylko inwestuje w udoskonalanie produktów i usług oferowanych przez Internet, ale i, doceniając rolę oddziałów, konsekwentnie stawia na ich rozwój i unowocześnienie.

Działania te realizowane są w wielu obszarach, dążąc do zapewnienia jak największej dostępności do naszych usług i aby obsługa klientów odbywała się w nowoczesnych i przyjaznych placówkach wyposażonych w nowoczesne urządzenia. 

- mówi Krzysztof Garbacz, dyrektor regionu Łódzkiego Bankowości Detalicznej. 

Pracownicy biurowca i mieszkańcy Łodzi w biurowcu Ogrodowa Office będą mieć do dyspozycji także punkty usługowe, takie jak salon fryzjerski. W budynku znajdą się również punkty gastronomiczne, takie jak kawiarnio-cukiernia oraz piekarnia, a także restauracja Meating Point – samoobsługowy koncept powstały jako odpowiedź na potrzeby pracowników biurowców. 

Wszystkie powierzchnie handlowo-usługowe zlokalizowane będą na parterze budynku, przy skrzyżowaniu ulic Zachodniej i Ogrodowej, a część znajdzie się w ogólnodostępnym pasażu w środku biurowca, który z czasem połączy pieszym przejściem Manufakturę z Placem Wolności oraz ulicą Piotrkowską. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi najemcami powierzchni handlowo-usługowych w biurowcu.