Nietypowe obrazy na ścianę do salonu

Szukasz inspiracji na ożywienie swojego wnętrza w salonie i zastanawiasz się, jakie są modne obrazy na ścianę do salonu? Potrzebujesz pięknych dodatków do swojego salonu, które sprawią, że wnętrze nabierze charakteru? A może marzy Ci się remont, ale z powodu niewystarczających funduszy szukasz sposobu na szybkie odświeżenie wyglądu swojego mieszkania? Sprawdź, jak łatwo urozmaicić wygląd salonu i w jaki sposób ożywić swoje wnętrza!

Dekoracje ścienne — obrazy

 

Niezależnie od tego, czy mieszka się w mieszkaniu, kawalerce, domu czy lofcie, warto inwestować w dodatki. To właśnie one sprawiają, że salon nabiera charakteru, ożywia się i staje się interesujący. W przypadku akcesoriów do salonu warto zwłaszcza inwestować w dodatki na ściany. To one sprawiają, że w pomieszczeniu pojawia się więcej kolorów oraz dodatków, przyciągających wzrok. Ozdoby na ścianę są szczególnie ważne w salonach, które mają wysokie sufity i duża powierzchnie ściany. Przykładem takiej aranżacji jest na przykład kamienica lub loft.

 

Modne obrazy na ścianę do salonu sprawdzą się zarówno w niewielkich metrażach, jak i szerokich, otwartych przestrzeniach. Z obrazów można tworzyć poziome lub pionowe aranżacje, dobierając do siebie kilka interesujących obrazów lub decydując się na gotowe zestawy modułowe. To nietypowe, ale nowoczesne rozwiązanie, które wspaniale wpasuje się nawet do salonu klasycznego.

Gdzie kupić ładny obraz?

 

Piękne obrazy na ścianę można spotkać właściwie w każdym sklepie z dodatkami do domu, ale nie zawsze są to obrazy oryginalne i dobrej jakości. Piękne, eleganckie i duże obrazy na ścianę, warto szukać na stronach internetowych, wśród popularnych sklepów, które się w nich specjalizują. W ten sposób można dostać produkt, który jest sprawdzony i dobrej jakości. Wśród dostępnych obrazów na ścianę, można znaleźć popularne, ale piękne motywy, które dobrze wpasowują się w każdy wystrój wnętrz. Na przykład: 

 

 • dmuchawce,
 • kwiaty,
 • krajobrazy. 

Jaki obraz na ścianę w salonie?

 

Wśród dostępnych na rynku obrazów na ścianę można znaleźć zarówno obrazy tematyczne, jak i obrazy uniwersalne. Wybór najlepszego wzoru zależy w pełni od aranżacji wnętrz oraz osobistej inspiracji i weny. Obrazy, podobnie jak koce czy poduszki na kanapie, można dowolnie zmieniać wedle własnych oczekiwań i potrzeb. Raz można powiesić obrazy świąteczne, a innym razem obrazy olejne na ścianę do salonu. Wśród dostępnych wzorów i kolorów, warto szukać najlepszego rozwiązania dla siebie, a za jakiś czas zmienić je na coś zupełnie nowego. Wciąż nie wiesz, jaki obraz do nowoczesnego salonu? Wybierz spośród wielu opcji! Masz do wyboru:

 

 • kwiaty,
 • obrazy 3D,
 • abstrakcja,
 • ludzi,
 • pejzaże,
 • miasta,
 • europejskie,
 • czarno-białe.