Nie pokazuj tego newsa dzieciom. Dom SpongeBoba Kanciastoportego istnieje naprawdę

Jeżeli, nie wiesz "kto ananasowy pod wodą ma dom" to z pewnością nie masz dzieci. SpongeBob Kanciastoporty to postać z wielokrotnie nagradzanej kreskówki. Od niedawna można zamieszkać w jego domu!

Telewizja Nickelodeon wraz z Republiką Dominikańską spełniły marzenia dzieci na całym świecie, otwierając prawdziwy dom SpongeBoba Kanciastoportego. Budynek o kształcie ananasa (zupełnie taki sam jak w oryginalnej bajce) został wybudowany przez Nickelodeon and Nick Resort Punta Cana. 

Dom SpongeBoba jest praktycznie kopią domku z kreskówki. Posiada salon, w którym znajduje się telewizor z maski nurka, telefon w kształcie muszli i wiele innych przedmiotów. Wewnątrz możemy znaleźć, chociażby replikę Gacusia czyli pupila SpongeBoba. 

Na prawie 140-metrach kwadratowych, znaleźć można dwie sypialnie, salon, kuchnie, łazienkę oraz basen. Całość jest wykonana zgodnie z tym, co możemy obejrzeć w kreskówce.

Za możliwość przenocowania w tym niezwykłym domu, trzeba słono zapłacić. Cena bowiem wynosi 3800 dolarów ZA NOC. Inwestycja w tą nieruchomość oraz cena wynajmu, naprawdę nie mogą dziwić. Bajka SpongeBob Kanciastoporty do tej pory wygenerowała kwotę 8 miliardów dolarów. Całkiem nieźle, jak na bajkę o optymistycznej gąbce. 

Źródło: elitedaily.com