Najdroższe apartamenty w Warszawie [PRZEGLĄD]

Nie od dziś wiadomo, że warszawski rynek nieruchomości należy do najdroższych w Polsce. To tutaj architekci mają największe pole do popisu. Każdy chce wygrać ?wyścig?, co skutkuje powstawaniem luksusowych apartamentowców. Aby w nich zamieszkać konieczne jest parę milionów w portfelu. Oto przegląd, najdroższych apartamentów w Warszawie.

Apartament na Hożej - 1 880 000zł
Apartament przy Hożej 55 mieści się w wyjątkowym budynku, którego historyczne fragmenty zostały wpisane do rejestru zabytków. Zadziwia połączenie przeszłości z nowoczesnością.

Wnętrze jest wykończone w bardzo wysokim standardzie. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają, tworząc poczucie harmonii. Mimo lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy, nie brakuje odrobiny zieleni, którą można się cieszyć przebywając na balkonie.

 

Apartament w Wilanowie - 1 890 000 zł
 

Nowoczesność i elegancja - typowy Wilanów. W tym apartamencie można docenić przemyślaną kolorystykę. Głównymi barwami są klasyczne beże i szarości, jednak to odpowiednio dobrane akcenty nadają miejscu niezastąpionego charakteru.

W całym wnętrzu panuje harmonia, wszystko jest zaplanowane i nie ma miejsca na przypadkowe elementy. Na szczególną uwagę zasługuje czarująca sypialnia połączona z pokojem kąpielowym.

 

Apartament na Ochocie - 2 790 000 zł
Wnętrze, tego apartamentu jest zdecydowanie najnowocześniejsze w zestawieniu. Geometryczne figury i wymyślne oświetlenie sprawiają, że czujemy się przeniesieni kilka dekad naprzód, a biało-czarne i przeszklone elementy nadają temu miejscu wyjątkowy charakter. Nie wspominając już o jacuzzi na tarasie...

 

 

Penthouse na Mokotowie - 3 150 000 zł
 

Ta oferta jest idealna dla tych, którzy mieszkając w zabudowanej okolicy, pragną odrobiny zieleni. Tutaj mogą mieć swoją własną, w postaci ogrodu na dachu o powierzchni 150 metrów kwadratowych!

Apartament jest dwupoziomowy i na jego powierzchnię składa się pięć sypialni. Znaczna część wnętrza utrzymana jest w ciepłych brązowych barwach. Szczególne wrażenie robi drugi poziom, gdzie mamy przeszklone pomieszczenie. Z założenia jest to gabinet, jednak możemy go oczywiście przekształcić według własnych upodobań - np. w kolejną sypialnię.

 

 

Penthouse na osiedlu Marina Mokotów - 3 490 000 zł
 

Luksusowy penthouse na popularnym osiedlu Marina Mokotów. Jego powierzchnia to 210m2, z czego prawie połowę zajmuje taras. Wnętrza są wypełnione nowoczesnymi meblami, jednak spokojna kolorystyka dodaje im uroku.

W tym apartamencie przejrzystość współpracuje z prywatnością, co nie zdarza się często. Zazwyczaj duże okna oznaczają niewiele prywatności. Można go uznać za rodzinny, gdyż są w nim pomieszczenia przeznaczone na dwa pokoje dziecinne i jedną sypialnię.

 

 

Apartament na Twardej - 3 800 000 zł
 

44-piętrowy budynek w centrum Warszawy, projekt światowej sławy architekta Helmuta Jahna. Nie trzeba wchodzić do środka, aby być pod ogromnym wrażeniem. Warto jednak tam zajrzeć, chociażby dla tego apartamentu.

Przeszklona elewacja zapewnia nam panoramiczny widok na miasto. Jest to z resztą charakterystyczna cecha tej inwestycji. Spokojne wnętrze apartamentu otaczają najlepsze materiały takie jak dąb i włoski marmur oraz wysokiej jakości sprzęt znanych marek. Przebywając w nim korzystamy z systemu HMS, który pozwala nam zarządzać mieszkaniem za pomocą urządzenia przenośnego - np. smartfona.

 

 

Apartament w Śródmieściu - 3 900 000 zł
 

Stare kamienice są coraz modniejsze. Ta w swoich wnętrzach, na ostatnim piętrze, kryje pięciopokojowy apartament, w którym niczego nie brakuje. Oferuje niesamowite widoki z dwóch tarasów, pokoje gościnne aby ulokować najbliższych i oczywiście piękny wystrój, który swoimi barwami wywołuje u nas poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Dodatkowym, a dla niektórych pewnie najważniejszym atutem jest lokalizacja obiektu w centrum miasta - wszystko w zasięgu ręki.

 

 

Penthouse w kamienicy (Centrum) - 3 950 000 zł
 

Być może na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale przedstawiony penthouse jest częścią przedwojennej kamienicy. Została ona odrestaurowana z użyciem materiałów najwyższej klasy. Wnętrza wykończone są m.in. marmurem i drewnem.

Apartament jest całkowicie klimatyzowany i nowocześnie wyposażony. Do dyspozycji są trzy tarasy, jednak nie trzeba z nich korzystać, aby cieszyć się panoramą miasta - tą możliwość daje również ekskluzywny pokój kąpielowy.

Być może na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale przedstawiony penthouse jest częścią przedwojennej kamienicy. Została ona odrestaurowana z użyciem materiałów najwyższej klasy. Wnętrza wykończone są m.in. marmurem i drewnem.
 
Apartament jest całkowicie klimatyzowany i nowocześnie wyposażony. Do dyspozycji mamy trzy tarasy, jednak nie trzeba z nich korzystać, aby cieszyć się panoramą miasta ? tą możliwość da nam ekskluzywny pokój kąpielowy.Być może na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale przedstawiony penthouse jest częścią przedwojennej kamienicy. Została ona odrestaurowana z użyciem materiałów najwyższej klasy. Wnętrza wykończone są m.in. marmurem i drewnem.

 

 

Apartament w kamienicy (Centrum) - 5 875 000 zł
 

Ten apartament, za który trzeba zapłacić prawie 6 milionów złotych, nigdy nie był zamieszkany. Na pierwszego właściciela czekają wyjątkowe i estetyczne wnętrza w stonowanych kolorach oraz piękne widoki z siódmego piętra.

Apartament znajduje się w kamienicy z 1912 roku. Została ona oczywiście całkiem odrestaurowana. Zadbano o to, aby nadal odzwierciedlała styl lat dwudziestych ubiegłego wieku. Składa się na to, nie tylko sam budynek, ale również jego otoczenie.

 

 

Penthouse przy al. Wyścigów - 10 000 000 zł
 

Wyjątkowy i przede wszystkim przestronny penthouse, który oferuje nam funkcję inteligentnego domu, czyli możliwość zarządzania m. in. oświetleniem, nagłośnieniem i ogrzewaniem - wszystko za pomocą kilku przycisków.

Dodatkowym atutem są cztery tarasy, z czego jeden o powierzchni 150 m2! Zapewniają niesamowity widok na panoramę Warszawy i wyścigi konne. Oprócz tego, możemy korzystać z przynależących do apartamentu sześciu miejsc parkingowych.

 

 

Penthouse na Górnym Mokotowie - 12 500 000 zł
 

Jeden z najdroższych penthouseów w Warszawie, zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w mieście.

Jego powierzchnia całkowita to ponad 330 m2, z czego 150 zajmuje unikalny taras na dachu. Oprócz tego do dyspozycji jest gabinet, dwie sypialnie z prywatnymi garderobami, przestronny salon z kominkiem oraz pomieszczenia gościnne - wszystko to w bardzo luksusowym wystroju.

Duże wrażenie robi imponujący hol, zwłaszcza gdy wita wprost z wjeżdżającej bezpośrednio do apartamentu windy.