Mieszkanie z motywem przewodnim

Większość z nas, przy urządzaniu lokum, stosuje neutralne kolory i uniwersalne formy, które szybko się nie znudzą a w razie czego łatwo będzie je przearanżować. Jednak niektórzy mają tak sprecyzowany styl, że chcą go wyrazić również w wnętrzu swojego mieszkania.

Z twarzą Marylin Monroe

To mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim, ale proponowana aranżacja zakłada udekorowanie ścian tapetami z motywem znanym z obrazów Mondriana, twórcy neoplastycyzmu. Dwupoziomowy apartament znajduje się na poddaszu dobudowanym do przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie.

W tym luksusowym apartamencie króluje wizerunek Marylin Monroe. Całe wnętrze zostało urządzone w czarno-białych barwach, w stylu glamour, którego nie powstydziłaby się żadna gwiazda filmowa.

W stylu amerykańskiego surfera

Niewielkie mieszkanie na Powiślu zostało urządzone przez miłośnika surfowania. Poza deską na ścianie i poduszkami z motywem amerykańskiej flagi, wystrój dopełniają obrazy prezentujące... trampki.

Sztuka nowoczesna

Designersko zaprojektowany apartament w stylu neo-loft. Kuchnia wygląda jak z komiksu, za to w łazience będziemy się kąpać w towarzystwie Rolling Stonesów.

Daleki Wschód

Apartament w centrum Warszawy jest w całości urządzony w stylu dalekowschodnim. Orientalne drewno i ornamenty i mnóstwo pamiątek przywiezionych z Azji sprawiają, że to wnętrze jest unikalne.

Orient

Kolejny przykład apartamentu inspirowanego Orientem. Tym razem możemy poczuć północno-afrykański klimat, dzięki dekoracyjnym tapetom, mozaikom i salonem przygotowanym na długie wieczory przy sheeshy.