Mieszkanie w stylu eclectic glamour - postaw na szyk i charakter!

Właściciele nieruchomości często szukają nowych inspiracji, by wnętrze było oryginalne i utrzymane w modnym trendzie. Najlepszym wyborem, by zrealizować tego typu plan jest wybór stylu glamour. Wnętrze zyskuje dzięki niemu elegancję o niepowtarzalnym charakterze.

 

Utrzymanie całego mieszkania glamour jest jak najbardziej możliwe. Nie musimy ograniczać się do jednego wnętrza. Sypialnia, jadalnia, kuchnia, ze spokojem mogą utrzymać styl glamour.

Już na pierwszy rzut oka widać, że elegancki glam to wybór dla ludzi z klasą. Całej aranżacji nadać trzeba oczywiście określone charakterystyczne cechy. Pudrowy róż, tapicerowane łóżko, drewniana podłoga, odpowiednia dekoracja. To najlepszy sposób, by nasze mieszkanie można było nazwać eleganckim.

Salon w stylu glamour. Nie tylko róż. Zadbaj o charakter wnętrz

 

Eksperci wskazują, by projektując salon postawić na szarości, czernie, utrzymanie wnętrza w bardziej zdecydowanej kolorystyce nie będzie jednak błędem.

 

Dekoracje w mieszkaniu spod znaku "styl glamour" stawia raczej na funkcjonalne dodatki. Szczególną uwagę zwrócić trzeba na ozdoby, które - szczególnie w nadmiarze - mogą zepsuć charakter wnętrza.

 

Nie każdy wie, co to eclectic glam

 

Minimalizm, który przez wielu wskazywany jest jako najlepszy styl we wnętrzu, w przypadku eclectic glam jest zastąpiony przepychem, który nie wyklucza jednak przytulności. Eclectic glam pozwala urządzić salon, który sprawdzi się też jako pomieszczenie idealne do odpoczynku.

 

Odpowiedni efekt uzyskamy też tkaninami, odpowiedni wybór zasłon czy wzory pozornie ze sobą niezwiązane. Inspiracje dotyczące charakterystyki eclectic glamour warto czerpać z umiarem. Komfort w domu jest najważniejszy, ale pamiętaj, by nadużywanie dekoracji nie skończyło się architektonicznym kiczem.

Wybór narzuty i mebli w mieszkaniu w stylu modern

 

We wnętrzach w stylu eclectic glam znaleźć można meble, które wykorzystują mocne optycznie tkaniny. Styl glamour nadadzą nie tylko meble, ale i lampy, zasłony, ważne, by były eleganckie. To właśnie elegancja wysuwa się na pierwszy plan, kiedy porównujemy eclectic glam i inne style.

 

Idealne rozwiązanie dla wnętrza, które nazwać można nowoczesnym ale "modern", to wybranie aranżacji w nowoczesnym wydaniu.

domiporta
Panel Dekoracyjny 3D Dubaj
Sprawdź

Najlepszy ze stylów? Poznaj go

 

Klimatu wnętrza eclectic glam nie da się zapomnieć. To idealne, nowoczesne wnętrze, ciekawe rozwiązania takie jak odpowiednie lustro czy oświetlenie. Oprócz wyrazistych kolorów i nieco bardziej stłumionych kolorów ściany możemy sięgnąć też po biel i czerń. Wnętrzu w tym stylu pasuje też połysk oraz stylistyczne detale.

 

Produkty niezbędne do urządzenia wnętrza w nowym stylu znaleźć można w sklepach online. Szeroki wybór mebli, dodatków innych produktów niezbędnych do urządzania wnętrz z klasą.

 

Zdjęcie główne: Arno Smit on Unsplash