Masakra piłą mechaniczną. Właściciel mieszkania kontra najemca

Konflikty między właścicielami mieszkań a najemcami były, są i najprawdopodobniej będą. Ale to, co wydarzyło się w Irlandii, nie należy do sytuacji codziennych. Oto bowiem wynajmujący wpadł z piłą elektryczną do mieszkania najemcy, w celu odebrania należności. Sytuacja wyglądała groźnie i bardzo możliwe, że wynikała z braku komunikacji między dwiema stronami. 

Właściciel nieruchomości planował wymierzyć sprawiedliwość przy pomocy piły elektrycznej. A przynajmniej na to wygląda, gdyż pewnego dnia pojawił się w mieszkaniu, które wynajmował i zaczął rozcinać drzwi piłą. Całość nagrał spanikowany lokator. 

Masakra piłą mechaniczną

Konflikty na linii wynajmujący - najemca najczęściej kończą się najwyżej na wymianie słownych epitetów. Ale nie tym razem! Niecodzienną sytuację opisał serwis wydarzenia.interia.pl. Doktor Muhammed Rageel wynajmował mieszkanie w Irlandii. Jak twierdzi, próbował przekazać pieniądze w ustalony sposób. Niestety, według jego relacji, bank odrzucał czeki, więc lokator odkładał sumę za najem. 

Pewnego dnia w jego mieszkaniu w miejscowości Galway zjawił się właściciel mieszkania. Na udostępnionym filmiku widać, jak obydwaj panowie rozmawiają ze sobą przez zamknięte drzwi. Po pewnym czasie zadziornemu Irlandczykowi kończy się cierpliwość i zaczyna "wycinać" wejście do mieszkania przenośną piłą tarczową. 

Brak komunikacji

Wystraszony przebiegiem spotkania lokator otworzył drzwi i próbował uspokoić właściciela, co nie odniosło zamierzonego skutku. Na nagraniu widać, jak po chwili słownej przepychanki próbował włączoną piłą zranić lokatora. Ostatecznie, nikomu nic się nie stało, a zajściem zajęła się lokalna policja.

Należy zaznaczyć, że na nagraniu widać jedynie wycinek rozmowy mężczyzn i nie sposób bez śledztwa policji dojść do tego, kto w tym sporze miał rację. Mimo wszystko niezapłacony czynsz nie usprawiedliwia samosądu dokonanego piłą tarczową. Według lokatora kontakt z właścicielem od miesięcy był utrudniony, a to z kolei doprowadziło do tej niebezpiecznej sytuacji. 

 

Źródło: rawpixel.com