Magiczny Konstancin-Jeziorna [TOP-9]

Niezwykła miejscowość wśród drzew, gdzie można znaleźć najdroższe wille i przepiękne rezydencje. To miejsce do którego jeszcze w dwudziestoleciu międzywojennym uciekali potężni politycy, cenione gwiazdy estrady czy wysłużeni generałowie. Śmietanka towarzyska mieszka w tej niepozornej miejscowości od przeszło 100 lat. Zobaczcie, warunki mieszkaniowe ukryte przed wzrokiem obcych.

550 metrów; cena: 5 000 000 złotych

Nieruchomości w Konstancinie-Jeziornie są wyjątkowe. I ta oferta to udowadnia. Cały dom jest wykończony w niezwykle eleganckim kamieniu - trawertynie, o którym mawia się egipski alabaster. Dom jest wypełniony wysokiej klasy sztukaterią. We wnętrzu oszklonej części budynku, przypominającej oranżerie, znajduje się kryty basen.

Budynek otoczony jest, 1280-metrowym ogrodem z systemem automatycznego nawadniania z własnej studni.

750 metrów; cena: 5 500 000 złotych

Domy w tej urokliwej miejscowości, a w zasadzie wille, charakteryzują się wysoką ceną. Bo style bywają wymieszane. Oto urokliwy dom jednorodzinny w stylu prowansalskim. Zadbano o to, by nawet wielodzietna rodzina czuła się we wnętrzu przytulnie.

Całość otoczona ponad 2000-metrowym ogrodem.

627 metrów; cena: 6 500 000 złotych

Z każdym kolejnym domem, robi się coraz bardziej luksusowo. Opis oferty rozpoczniemy od ogrodu, bo własnie tam znajduje się nowoczesna fontanna. Gdy przejdziemy do środka, oczom ukaże się dobrze doświetlona jadalnia. Natomiast w centrum domu znajduje się przytulnie urządzony salon.

Dom w całości urządzony z wysokiej jakości materiałów, meble oraz całe wyposażenie ruchome jest pozostawione w dobrym stanie.

732 metrów; cena: 6 500 000 złotych

Klasyka się nie nudzi. A w Konstancinie Jeziornej jest jej naprawdę dużo. Są to budynki prosto z epoki bądź postawione już w czasach współczesnych.

Oto wspaniała posiadłość z dużym reprezentacyjnym hallem. Dom posiada również przestronną jadalnie połączoną z częścią muzyczną, łącznie daje to pomieszczenie 90-metrowe do wspólnej aranżacji.

Dla gospodarzy zarezerwowany jest master bedroom z łazienką i garderobą. Łącznie w budynku znajdują się cztery sypialnie. Z kolei w części podpiwniczonej znajdziemy garaż, sale sportową, miejsce do grania w bilard oraz pralnie.

Działka znajduje się na niedużym wzniesieniu do której prowadzi asfaltowy dojazd. Dzięki wysokiemu, kutemu ogrodzeniu cześć prywatna znajdująca się za domem jest niewidoczna, dostarczając właścicielom komfort.

1200 metrów; cena: 9 500 000 zł

Konstancin Jeziorna to przede wszystkim rozległe przestrzenie oraz lasy. W jednym z bardziej ustronnych miejsc, znajduje się właśnie ta rezydencja. Pośród innych eleganckich willi i w pobliżu lasu Chojnowskiego, stoi budynek o powierzchni

 

Czas przejść do strefy A. W jej obrębie znajdują się najdroższe działki oraz najbardziej pożądane wille. Wartość większości domów w tej strefie przekracza milion dolarów, co czyni je trofeami dla "ultrabogatych". Których w Konstancinie-Jeziornie nie brakuje.

Nieruchomość zlokalizowana w uzdrowiskowej części miasta. Budynek pierwotnie wybudowany z początkiem XIX wieku, a gruntownie wyremontowany w latach 2005/06.

Na terenie posiadłości znaleźć można wspaniale przeszklony salon oraz basen znajdujący się w podpiwniczeniu. Dom zachwyca nie tylko wspaniałą architekturą, ale również wyposażeniem na które składa się garaż na 8 samochodów, sauna, gabinet oraz ogród angielski z kortem tenisowym.

 

960 metrów; cena: 11 000 000 złotych

Ten budynek, powstały na początku XX wieku został gruntownie wyremontowany pod nadzorem konserwatora zabytków. Wyjątkowo piękna jest, zachowana w oryginale stolarka okienna, drzwiowa, klamki oraz inne zdobienia.

Posiadłość została wybudowana w 1903 roku i jest pięknym przykładem kunsztu architektów, tamtych lat. Trzy kondygnacje willi podkreślają podział domu na trzy części: dzienną, wypoczynkowa oraz rozrywkową. Niepowtarzalnego klimatu nadaje wysokość pomieszczeń -

960 metrów; cena: 11 000 000 złotych

Urokliwa rezydencja dla wymagającego właściciela. Na przyszłych włodarzy rezydencji czeka nie tylko elegancki budynek o pięknym wnętrzu, ale również cicha i spokojna okolica.

Posiadłość utrzymana w stonowanej bieli i kremie, wypełniona wysokiej klasy meblami.

Praktycznie wszystkie pomieszczenia mają rozmiary przynajmniej sporej kawalerki, przyszli mieszkańcy nie będą mogli narzekać na brak przestrzeni.

Na poziomie -1 znajduje się pokój rozrywki razem z barem, TV oraz stołem bilardowym.

Wyposażenie oraz niezwykła okolica rekompensują cenę.