Lars Laj - projektowanie placów zabaw to nie zabawa

Firma Lars Laj jest doświadczonym projektantem placów zabaw dla publicznych parków, centrów rozrywki i ogrodów zoologicznych. Wykonujemy projekty placów zabaw dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz przedszkoli. Projektując place zabaw uwzględniamy sugestie naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom.

Domki zabaw

Domek z drewna Lars Laj to prawdziwe centrum zarządzania na każdym placu zabaw. Wykonany w całości z desek drewnianych jest w pełni naturalny i przyjazny dla środowiska. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do zabawy np. w dom lub w chowanego? Drewniany domek jest w pełni stabilny i przystosowany do umocowania na każdym podłożu (m.in. na trawie w ogródku, na działce, na piasku, tartanie, glebie, betonie).

ZOBACZ KATALOG >>

Zjeżdżalnie
Zjeżdżalnie LARS LAJ

Mały alpinista to typowa konstrukcja wspinaczkowa. Znajdziemy tutaj drabinkę drewnianą, drabinkę linową, siatkę wspinaczkową, drabinkę sznurową, ściankę wspinaczkową, kładkę oraz obowiązkową zjeżdżalnię, która wieńczy przygodę i jest nagrodą za trud włożony w zdobycie Małego alpinisty. Urządzenie gwarantuje nie tylko wiele godzin dobrej zabawy, ale także pozwala rozwijać u dzieci zdolności manualne oraz uczy równowagi.

ZOBACZ KATALOG >>

Zestawy wielofunkcyjne
Zestawy wielofunkcyjne LARS LAJ

Atrakcyjny zestaw Apollo to spełnienie dziecięcych marzeń i fantazji. Jest to urządzenie wielofunkcyjne, na którym można się bawić na wiele rozmaitych sposobów. Każde dziecko może się tutaj wcielić w różne role, przeżyć kosmiczną przygodę, zanurzyć się w tunelu w formie zjeżdżalni, ale także skorzystać w wielu innych atrakcji.

ZOBACZ KATALOG >>

Piaskownice
Piaskownice LARS LAJ

Ahoj, wielka przygodo! Ahoj nowe znajomości i dobra zabawo! Ahoj! Zwołujemy wszystkie dzieci z okolicy! Ahoj! Wypływamy w rejs na spotkanie przeznaczenia! Kto się z nami zabiera? Chyba wszyscy, bez wyjątku! Któż nie chciałby wypłynąć na niezmierzone połacie mórz i oceanów świata? Nie ma takich dzieci, a o nie nam właśnie chodzi, bowiem tylko one mogą tworzyć doborową załogę bajkowego Statku firmy Lars Laj!

ZOBACZ KATALOG >>

Kiwaki i huśtawki wagowe
Kiwaki i huśtawki wagowe LARS LAJ

Koniczyna, należąca do wyjątkowo odkrywczej linii Discovery, to huśtawka kiwak niezwykła zarówno pod względem najwyższej jakości wykonania, jak i swojej designerskiej formy. Taka huśtawka sprężynowa to świetny wybór dla wszystkich maluchów.

ZOBACZ KATALOG >>

Zabawy z piaskiem i wodą
Zabawy z piaskiem i wodą LARS LAJ

Lars Laj Polska, producent placów zabaw, z dumą prezentuje piaskownicę przeznaczoną także dla niepełnosprawnych dzieci. Kiedyś wspólna zabawa wszystkich dzieci na placu zabaw nie była możliwa. Dziś jednak, pracując nad placem zabaw przystosowanym dla dzieci niepełnosprawnych prezentujemy piaskownicę integracyjną. Jest większa i szersza niż jej poprzedniczki, a wbudowany zestaw do zabaw piaskiem i wodą stanowi podstawę do zabaw w dom, sklep lub kuchnię. Eliminując ograniczenia na placach zabaw zapraszamy do zabawy wszystkie dzieci.

ZOBACZ KATALOG >>

Wspinaczka
Wspinaczka LARS LAJ

Otaczający nas świat pełen jest tajemnic i zadziwiających bytów. Niemalże na każdym kroku napotykamy na majestatyczne zjawiska i cuda natury, stanowiące często  inspiracje dla wykorzystywanych przez nas w codziennym życiu urządzeń, tak jak misternie utkana przez pająka pajęczyna, z pozoru delikatna i ulotna, która stanowiła pierwowzór wielu skomplikowanych konstrukcji.

ZOBACZ KATALOG >>

Tory przeszkód
Tory przeszkód LARS LAJ

W pełni ekologiczna, wykonana z wysokiej jakości zaimpregnowanego drewna i bardzo wytrzymałych lin, Siatka Motyl to produkt firmy Lars Laj, który ma duży wpływ na rozwój fizyczny dziecka. Dzięki wspinaczce, tak młode, jak i starsze dziecko, będzie rozwijało mięśnie całego niemal ciała oraz zmysł równowagi. Co więcej, wspinaczka i schodzenie z siatki linowej ? poza ogromną radością jaką zapewnia małemu człowiekowi ? jest dobrym sposobem na oswojenie z wysokością i wysiłkiem fizycznych na różnych płaszczyznach. Produkt ten jest bardzo wytrzymały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Zaleca się montaż na podłożu, wysypanym grubą warstwą piasku. Rodzicom radzimy stałą asekurację dziecka podczas zabawy.

ZOBACZ KATALOG >>