Konferencja: Mieszkania na miarę XXI wieku. Rejestracja rozpoczęta

W dniu 10 października w poznańskim hotelu IBB Andersia,odbędzie się V edycja konferencji Projekt Inwestor: Mieszkania na miarę XXI wieku. Sukces organizowanej od 2013 r.konferencji, wskazał na spore zainteresowanie profesjonalnymi spotkaniami w gronie specjalistów branży nieruchomości. W odpowiedzi na zapotrzebowanie, organizator nie tylko kontynuuje przedsięwzięcie, ale także rozwija jego formę i poszerza zasięg.

Polski rynek mieszkaniowy notuje historyczne rekordy, zapotrzebowanie na własne lokum nie maleje, a w największych aglomeracjach deweloperzy na potęgę realizują przeróżne projekty. Jak długo będzie trwała hossa? Które regiony są najbardziej perspektywiczne dla deweloperów? W których miastach najbardziej poprawiły się warunki mieszkaniowe?Dlaczego maleje popularność kredytów hipotecznych? Czy rządowe programy mieszkaniowe mogą zaszkodzić deweloperom? Czy warto wspierać polskie spółdzielnie? Czy warto inwestować w mieszkania na wynajem? A może w akademiki?

Na te oraz wszystkie inne pytania związane z branżą nieruchomości mieszkaniowych odpowiadać będą sami zainteresowani – deweloperzy, inwestorzy, przedstawiciele samorządów i instytucji publicznych odpowiedzialnych za rządowe programy mieszkaniowe. Dyskusja toczyć będzie się w trzech panelach poświęconych odpowiednio: rynkowi nieruchomości, państwowym programom oraz mieszkaniom jako inwestycjom.

Udział w dyskusji zapowiedziały osoby, które aktywnie na tym rynku uczestniczą m.in. Izabella Adamczyk – Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Głównego Urzędu Statystycznego, Artur Kaźmierczak –  Prezes Zarządu Mzuri, Askaniusz Kocemba –  Dyrektor ds. Rozwoju Home Broker, Krzysztof Kruszona –  Prezes Zarządu PPUiH Agrobex, Dagmara Nickel –  Prezes Zarządu Nickel Development, Grzegorz Muszyński – Wiceprezes Zarządu BGK Nieruchomości, Jerzy Ptaszyński –  Dyrektor Działu Badań i Analiz Rynku Nieruchomości Centrum AMRON, Renata Rechnio – Naczelnik Wydziału Cen Producentów Głównego Urzędu Statystycznego, Włodzimierz Stasiak –  Wiceprezes Zarządu BGK Nieruchomości, Arkadiusz Stasica –  Prezes Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu, Wojciech Sztuba –  Partner TPA Poland, Jacek Trybusz –  Prezes Zarządu Probuild, Jacek Twardowski –  Dyrektor Zarządzający Kristensen Group.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami krajowego i światowego rynku inwestycji, integracja na skalę międzynarodową środowiska skupionego wokół branży oraz zwrócenie uwagi na atrakcyjność inwestycyjną polskich regionów. Poznań, jako miasto tradycyjnie kojarzone z przedsiębiorczością i wysoce rozwiniętymi międzynarodowymi kontaktami biznesowymi, stanowi ku temu najlepszą lokalizację.

Konferencja skierowana jest do firm i korporacji, które zainwestowały lub planują realizację inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu adresowane jest do firm deweloperskich, instytucji finansujących, brokerów, firm budowlanych, architektów i wszystkich osób związanych z rynkiem inwestycyjnym.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie organizatora