Kolejne etapy Domów przy Willowej Novisa Development już w sprzedaży

Falenty Nowe, urokliwa osada w gminie Raszyn. Spokojna, zielona okolica doskonale skomunikowana z Warszawą. W marcu br. Novisa Development rozpoczęła tu budowę kameralnego osiedla Domów przy Willowej. Obecnie firma wprowadza do sprzedaży kolejne dwa etapy inwestycji.

Docelowo powstanie w Falentach 151 domów w szeregowej lub bliźniaczej zabudowie o metrażach od 62 do 114 m2. Domy przy Willowej wyróżnią się kameralną, niską zabudową oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń – klienci mogą wybierać w pełnym przekroju rozkładów od 3 do 6 pokoi. Przyszli lokatorzy tej inwestycji zamieszkają w piętrowych domach z dużymi ogrodami. Do ich dyspozycji będzie również poddasze o charakterze nieużytkowym, które mogą zaadaptować na praktyczny schowek.

- Ogromnym atutem tej inwestycji, obok własności gruntu, jest niewątpliwie dobra lokalizacja 

- Dla wielu klientów ważna jest ekspozycja południowa i niska zabudowa Domów przy Willowej. Uwagę przyciąga również wysokość czynszu, który będzie wynosił jedynie ok. 2 zł/m2. – ocenia Jakub Mrówka, prezes Novisa Development.

Te benefity wpływają na ogromne zainteresowanie klientów tą inwestycją.

- Realizację inwestycji Domów przy Willowej rozpoczęliśmy w marcu br. i obserwujemy duże zainteresowanie klientów. 14 lokali w zabudowie szeregowej wyprzedały się bardzo szybko, dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnych etapów, 2C i 2D, czyli domów o numeracji od 16a do 20. Oceniamy, że przy dotychczasowej dynamice sprzedaży i zainteresowaniu tą inwestycją, domy z nowych etapów zostaną sprzedane w ciągu kilku najbliższych tygodni. – mówi Jakub Mrówka

Największym zainteresowaniem cieszą się budynki narożne, 16b i 20, dysponujące imponującą przestrzenią ogrodową osiągającą 269 m2. Ceny domów oddanego do sprzedaży etapu oscylują pomiędzy 360 tys. zł a 549 tys. zł za powierzchnię od 62,76 m2 do 97,29 m2.

Atutem Domów przy Willowej jest z pewnością ich wspomniana już lokalizacja. Z jednej strony inwestycja powstaje w otoczeniu przyrody – w pobliżu znajduje się jezioro, są tu parki krajobrazowe, rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie, a dla entuzjastów aktywności fizycznej - mnóstwo ścieżek spacerowych. Z drugiej strony blisko stąd do Warszawy – wylot ulicy Willowej zachwyca wspaniałym widokiem na centrum stolicy. I takie właśnie jest hasło promujące sprzedaż tej inwestycji – Twój dom z widokiem na centrum.

Po codzienne udogodnienia przyszli mieszkańcy nie muszą jednak wybierać się do Warszawy, ponieważ przedszkola zlokalizowane są w okolicy osiedla, a szkoły, obiekty sportowe czy kultury znajdują się w pobliskim Raszynie. Blisko stąd do CH Janki oraz Ikei, kina i innych obiektów usługowych.

Novisa Development w Falentach buduje po raz pierwszy, jednak w okolicy Warszawy może pochwalić się już oddanymi oraz szeregiem realizowanych inwestycji. Domy dewelopera stoją w Piasecznie, Józefosławiu, Zgorzale i Nowej Woli (na granicy Ursynowa i Piaseczna), Pruszkowie, Wawrze oraz w samej Warszawie – na Białołęce, Mokowie i na Wilanowie, a w niedługiej przyszłości również na Bielanach i w innych dzielnicach stolicy.