Justin Timberlake oraz jego żona Jessica Biel zarobią niemal półtora miliona na sprzedaży apartamentu

Ekstrawagancki penthouse znajdujący się w artystycznej dzielnicy Nowego Jorku - SoHo - został wystawiony na sprzedaż przez słynne małżeństwo.

Nie minął nawet rok od poprzedniej transakcji. Ogromny duplex, który para kupiła w 2017 roku za 20 milionów dolarów znajduje się w 443 Greenwich Street w Nowym Jorku. 

Luksusowy penthouse w SoHo

Wystawiony na sprzedaż penthouse zlokalizowany jest natomiast przy 311 Broadway w Nowym Jorku, w budynku Soho Mews. Budynek został zaprojektowany przez studio Gwathmey Siegel. 

Mieszkanie, wystawione obecnie na sprzedaż, małżeństwo nabyło w 2010 roku za 6,5 miliona dolarów. Budynek został natomiast oddany do użytkowania w 2007 roku. 

Apartament gwiazd

Penthouse znajduje się na ostatnim piętrze budynku i ma prawie 250 m2 powierzchni. Na tej przestrzeni mieszczą się 3 sypialnie, 4 łazienki oraz przestronny salon. 

Apartament ma też niemal 80-metrowy taras z widokiem na Manhattan. Nieruchomość jest wykończona w nowoczesnym stylu. Jej największym atutem jest zdecydowanie zastosowanie dużych przeszkleń, dzięki czemu wnętrze zawsze jest pełne słońca. 

Oferta sprzedaży

Justin Timberlake oraz jego małżonka Jessica Biel najwidoczniej doszli do wniosku, że dwa luksusowe mieszkania w jednym mieście to za dużo i zdecydowali się sprzedaż tego mniejszego. 

Cena ofertowa wynosi dokładnie 7 mln 995 tys. dolarów. Jeżeli parze uda się sprzedać nieruchomość w tej cenie, może zarobić "na czysto" niemal półtora miliona dolarów. Istnieje na to duża szansa, ponieważ ogłoszenie wisi od 3 dni, a już 12 osób wyraziło zainteresowanie transakcją. 

Źródło: Zillow.com