Gdzie kupić płytki w Internecie?

Płytki stały się bardzo popularnym elementem aranżacji wnętrz. Wzrastające zainteresowanie nimi ma swoje źródło przede wszystkim w wysokiej estetyce płytek i ich ciekawym designie. Obecnie na rynku materiałów budowlanych występują w wielu kolorach, fakturach wzorach i wielkościach. Stanowią idealne tło do różnych aranżacji, zarówno tych czysto klasycznych, jak i nowoczesnych.

Dlaczego właśnie płytki

 

Umiejętne położenie płytek sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru i świeżości. Możliwość łączenia różnych wzorów i odcieni daje wiele możliwości w wystroju wnętrz. Również w zestawieniu z innymi materiałami płytki wyglądają atrakcyjnie. Wystarczy wspomnieć metalowe listwy, lamele drewnopodobne czy wodoodporne tapety dekoracyjne. Dużo zależy od tego, jakie to są płytki i do czego można je dopasować. Nie można zapomnieć o ich wysokiej trwałości i bezproblemowym utrzymaniu w czystości.

Gdzie się udać na zakupy? Zajrzyj do Kaflando!

 

Czasami trudno jest dokonać wyboru, jeśli staje się wobec dużej ilości różnorodnych płytek. W takich przypadkach najlepiej wybierać sklepy internetowe, które mają bogatą i zróżnicowaną ofertę. Na stronie sklepu https://kaflando.pl/ podane rzetelne informacje o rzeczywistym stanie magazynowym. Dzięki temu można planować zakupy bez obaw, że czegoś zabraknie. Każdy produkt opatrzony jest kilkoma dobrej jakości zdjęciami, które najlepiej obrazują cechy zewnętrze produktu i zestawienia z innymi produktami.

 

W Kaflando obok zdjęcia znajdują się przyciski, które umożliwiają szybkie zadanie pytania i wskazują na dostępność magazynową. Jest też dokładna informacja o przesyłce, która jest dostarczona od 24 do 48 godzin. Niezwykle atrakcyjnym dodatkiem są wizualizacje, które przedstawiają ciekawe i modne realizacje pomysłów na wystrój łazienki lub salonu. Atrakcyjna inspiracja jest niezwykle pomocna w kreowaniu własnych aranżacji. Pomaga też w przypadku braku pewności co do zastosowania tych, a nie innych materiałów. Nieocenioną wartością jest możliwość zamawiania próbek. Są one darmowe, a pokrywamy jedynie koszt dostawy. Ale to nie koniec! System generuje specjalny kod, który przy zakupie zwraca nawet poniesiony koszt wysyłki! Co do samych próbek pozwalają one sprawdzić powierzchnie oraz realne wybarwienie płytki. Warto z taką próbką udać się na budowę, aby zobaczyć jak kolor i struktura prezentują się w miejscu docelowego montażu.

Przejrzyście, klarownie i bogato

 

Już po pierwszym kontakcie z witryną odnosi się wrażenie uporządkowania i czytelności. Płytki zostały poukładane według stylu, koloru i kształtu. Dodatkowo można sobie wyszukać wzór, rozmiar i powierzchnię. Jeśli u danego produktu nie ma na stanie, można złożyć zamówienie.

 

Niezwykle atrakcyjną propozycją od firmy jest możliwość wspólnego zaprojektowania łazienki. Na stronie znajduje się szczegółowa instrukcja, jak to zrobić krok po kroku. Po wykonaniu pomiarów i przedstawieniu własnego pomysłu wystarczy przesłać prośbę o wizualizację. To świetna podpowiedź dla osób, które mają tylko mglisty zarys wymarzonej łączniki lub dla tych, którzy nie mogą się zdecydować na konkretne płytki.

Granicą jedynie wyobraźnia Klienta

 

W Kaflando nie brakuje rozwiązań, które inspirują osoby nawet o najbardziej wyszukanych gustach. Płytki marmuropodobne imitujące kosztowny i elegancki kamień w wersji białej i szarej tworzą wnętrza luksusowe. Używane są do aranżacji czysto klasycznych, jak i nowoczesnych. Świetnie łączą się z drewnianymi dodatkami i połyskliwymi powierzchniami, np. lakierowanymi.

 

Z kolei płytki drewnopodobne to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą wybrać ten surowiec do wnętrz narażonych na zawilgocenie. Naturalne drewno nie sprawdza się, tak jak płytki, które je imitują. Drewniane kafelki wprowadzają do łazienki i do kuchni sporo ciepła i tworzą przytulny klimat.

 

W ofercie sklepu znajdują się również płytki betonopodobne, które łączą w sobie subtelne piękno i elegancję. Natomiast miłośnicy klasycznych rozwiązań będą mile zaskoczeni bardzo dużym wyborem płytek wybarwionych na tradycyjne kolory bieli i czerni w różnych tonacjach. Również bardzo uniwersalne są płytki szare, które można nabyć w wielu ciekawych wzorach i rozmiarach.

 

Wśród szukających pomysłu na atrakcyjną aranżację salonu, jadalni czy może eleganckiej łazienki, są także wielbiciele płytek Chavron. To wyjątkowe kafelki oferowane przez Kaflando które zachwycają ciekawym designem. Występują w kolorach bieli, szarości i brązu, a układa się je w charakterystyczną, modną jodełkę.

 

To tylko kilka z wielu propozycji płytek od Kaflando. Wszystkie rodzaje płytek występują w wielu ciekawych kolorach i wzorach. Mają różne faktury, rozmiary, kształt i stylistykę. Niektóre z nich dostępne są w strukturalnym wzornictwie 3D, które znacząco odmienią każde wnętrze. Trójwymiarowa faktura ma wyjątkową głębię, wzór i kolor. Warto zaznajomić się z całą ofert Kaflando i wybrać dla siebie jedną z wielu nietuzinkowych rozwiązań.