ATAL wprowadza do sprzedaży 130 mieszkań w Poznaniu

ATAL Malta to nowoczesne osiedle, które jest doskonałą propozycją dla osób w każdej grupie wiekowej. Nieopodal Jeziora Maltańskiego - przy ul. Wołkowyskiej - powstaje 130 przestronnych mieszkań w kameralnym, pięciopiętrowym budynku.

 W ATAL Malta każdy lokal na parterze będzie posiadał własny ogródek, a na wyższych kondygnacjach przestronny taras lub balkon. Propozycja dewelopera obejmuje 130 przestronnych mieszkań o powierzchniach od 36,08 do 111,01 mkw. i rozkładach od 2 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania zaplanowano z troską o ergonomię i wygodne użytkowanie na co dzień. Atrakcyjna cena, która zaczyna się już od 6 200 złotych brutto za mkw., to prawdziwa okazja dla wszystkich szukających własnego „M” w tej okolicy.

O wyjątkowym charakterze ATAL Malta świadczy zaciszna lokalizacja osiedla, która pozwala na znalezienie chwili wytchnienia od miejskiego zgiełku i to przy łatwym dostępie do centrum. Nowa inwestycja łączy w sobie również dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej z bliskim sąsiedztwem terenów rekreacyjnych. Jezioro Maltańskie, Park Tysiąclecia i Nowe ZOO to bardzo popularne miejsca na mapie Poznania, w których można odpocząć po pracy lub miło spędzić wolny dzień z rodziną. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji funkcjonują liczne punkty rekreacyjne – sklepy, restauracje, kawiarnie, a także hotele i biurowce. Przyszli mieszkańcy na pewno docenią bliskość szkoły, przedszkola i uczelni wyższych, a także placówek medycznych, aptek oraz banków.

 Położenie osiedla pozwala szybko dostać się do różnych części aglomeracji. Droga do centrum zajmuje niespełna dziesięć minut, a dotarcie do najbliższych dworców kolejowych to kwestia zaledwie kilkunastu minut. Podróże poza miasto ułatwia ulica Baraniaka, skąd wyjazd na autostradę A2 zajmuje niepełny kwadrans.

Inwestycja została pomyślana tak, by doskonale pasowała do otaczającej zabudowy, podkreślając tym samym modny charakter dzielnicy. Monochromatyczna elewacja z kontrastowymi elementami, efektowne tarasy i ogródki przy mieszkaniach sprawią, że budynek zyska wyjątkowo elegancki i prestiżowy charakter. Każdy element osiedla zostanie wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Komfort przyszłych mieszkańców zapewnią ponadto udogodnienia przewidziane w ramach inwestycji. Składać się ona będzie z lokalu usługowego, 42 miejsc parkingowych na zewnątrz budynku oraz 94 na parkingu zlokalizowanym na poziomie -1. Dodatkowo dla mieszkańców zaplanowano liczne komórki lokatorskie.

To wszystko sprawia, że ATAL Malta z pewnością szybko stanie się jednym z najciekawszych osiedli mieszkaniowych w tej części Poznania.