Apartament z Jaguarem w garażu od Marvipol!

Nic tak nie pasuje do luksusowych apartamentów jak wysokiej klasy samochód. Tylko teraz w ofercie specjalnej Marvipol Development, przy zakupie wybranego mieszkania w inwestycji Hill Park Apartments - Jaguar w garażu. Promocja trwa do końca 2015 roku.
"Koniec roku to szczególny moment obdarowywania bliskich prezentami. Głęboko wierzymy, że osoby decydujące się na zakup mieszkań w inwestycji Hill Park Apartments zasługują na to co najlepsze. Dlatego też postanowiliśmy podarować nowym mieszkańcom niezwykły samochód - luksusową, sportową limuzynę Jaguar XE" mówi Dawid Wrona, Dyrektor Sprzedaży Marvipol.

Promocja trwa do końca grudnia 2015 roku i została przygotowana we współpracy z British Automotive Centrum Autoryzowany Diler Jaguar Land Rover .

Hill Park Apartments to niezwykła inwestycja na mapie Warszawy - zaprojektowana z najwyższą dbałością o szczegóły, przestrzeń do życia dla wymagających. Kompleks luksusowych willi miejskich pozwala mieszkańcom cieszyć się najwyższym komfortem i wygodą codziennego życia. W każdym budynku mieszczą się cztery dwupoziomowe apartamenty o powierzchniach od 145 m kw. do 225 m kw.

Dolne apartamenty posiadają własne ogrody z wyłożonymi drewnem tarasami. Osoby zamieszkujące wyższe piętro, mogą natomiast cieszy się pięknymi tarasami umiejscowionymi na dachu budynku. Teren osiedla jest całkowicie wyłączony z ruchu kołowego samochodów, a dzięki kontroli dostępu i monitoringowi mieszkańcy mają zapewniony najwyższy poziom prywatności, spokoju i bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem inwestycji jest położenie w pobliżu Parku Młocińskiego, w otoczeniu lasów i zieleni. Hill Park Apartments to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy pragną połączyć miłość do wielkomiejskiego stylu życia z komfortem domu jednorodzinnego.

Więcej informacji na temat promocji znajduje się na tej stronie .