Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Osiedle Vitalia Mieszkanie na sprzedaż 41,09 m2 2 pokoje (B231)
41,09 m2 Kontakt
Ronson Development Sp. z o.o. Biuro sprzedaży Warszawa
Al. Komisji Edukacji Narodowej 57
Powierzchnia

41,09 m2

Pokoje

2

Piętro

3

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: B231
  • Powierzchnia: 41,09 m2
  • Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław m., Wrocław, Krzyki, ul. Jutrzenki
  • Data oddania: Data oddania: 01.06.2019
  • Piętro: 3
  • Liczba pokoi: 2

Opis mieszkania

Ceny Last Minute


Już od 15 czerca podwyżka cen.


PAMIĘTAJ!


Tylko teraz ostatnie szanse na lepszą cenę!


 
II Etap osiedla Vitalia to 2 budynki mieszkalne wielorodzinne z 83 funkcjonalnymi mieszkaniami (2, 3 pokojowymi), posadowione na wspólnej płycie fundamentowej, wspólnym garażu podziemnym wraz z drogą wewnętrzną i zagospodarowaniem terenu. Lokalizacja inwestycji w samym „sercu” Kleciny przy nowowybudowanej drodze Kabaczkowej (wjazd od Ogórkowej). Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Grabiszyńskiego zapewnia doskonałe warunki do pracy i relaksu. Inwestycja realizowana jest na gruncie z pełnym prawem własności. Wyróżnikami inwestycji są liczne tereny zielone, wysoka jakość wykonania (I etap jest gotowy), funkcjonalne metraże. Ponadto ważnym elementem zagospodarowania terenu są benefity osiedla, w tym: siłownia plenerowa, fontanna, plac zabaw, stacja rowerowa. Jest to idealne miejsce dla rodzin poszukujących swojego docelowego miejsca zamieszkania.

Inwestycja Vitalia znajduje się na Klecinie, ul. Kabaczkowa 1 (5,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o.

Inwestycja jest w trakcie budowy z planowanym terminem zakończenia budowy na II kw. 2019, przekazywanie mieszkań III kw. 2019

Cały projekt II etapu składa się z 83 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

W każdej klatce znajdują się windy.

W ofercie dostępne są lokale:
2-pokojowe o powierzchniach od 39 do 55 mkw
3-pokojowe o powierzchniach od 54 do 70 mkw
Antresole 102-110 mkw

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:
miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Osiedle Vitalia ulokowane jest w kameralnej części Krzyków. Zaletą osiedla jest ciche i rodzinne położenie zapewniające dostęp do stale rozwijającej się infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej i usługowej. Tylko kilka minut dzieli Cię od przystanków komunikacji miejskiej, lokalnych sklepów, przedszkola, szkoły, kościoła czy apteki. Nasza inwestycja to przede wszystkim komfortowe, i funkcjonalne przestrzenie zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzinach.

Osiedle Vitalia to unikalny projekt architektoniczny, który na tle konkurencji wyróżnia się przemyślanym konceptem i wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Zwykłe brukowane uliczki ustąpiły miejsca skwerom, ścieżkom spacerowym i osiedlowym placom aktywnego wypoczynku. Ogrody i tarasy. Strefa relaksu. Przestrzeń do uprawiania sportu. Ronson Development przygotował i zrobił to wszystko z myślą o Tobie, Twojej rodzinie i przyjaciołach. Przekonaj się sam!

Kontakt do biura sprzedaży
Paulina Gałęska

Tel.668pokaż telefon