Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Osiedle Vitalia Mieszkanie na sprzedaż 61,17 m2 3 pokoje (B230)
61,17 m2 Kontakt
Ronson Development Sp. z o.o. Biuro sprzedaży osiedla Vitalia ul. Rymarska 47/1, Wrocław Warszawa
Al. Komisji Edukacji Narodowej 57
Powierzchnia

61,17 m2

Pokoje

3

Piętro

3

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: B230
  • Powierzchnia: 61,17 m2
  • Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław m., Wrocław, Krzyki, ul. Jutrzenki
  • Data oddania: Data oddania: 01.06.2019
  • Piętro: 3
  • Liczba pokoi: 3

Opis mieszkania

II Etap osiedla Vitalia to zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z 83 funkcjonalnymi mieszkaniami (2, 3 pokojowymi), posadowionych na wspólnej płycie fundamentowej, wspólnym garażu podziemnym wraz z drogą wewnętrzną i zagospodarowaniem terenu.

Lokalizacja inwestycji w samym „sercu” Kleciny przy nowo wybudowanej drodze Kabaczkowej (wjazd od Ogórkowej). Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie Parku Klecińskiego zapewnia doskonałe warunki do pracy i relaksu.

Inwestycja realizowana jest na gruncie z pełnym prawem własności.

Wyróżnikami inwestycji są liczne tereny zielone, wysoka jakość wykonania (I etap jest gotowy), funkcjonalne metraże. Ponadto ważnym elementem zagospodarowania terenu są benefity osiedla, w tym: SIŁOWNIA PLENEROWA, FONTANNA, PLAC ZABAW, STACJA ROWEROWA. Jest to idealne miejsce dla rodzin poszukujących swojego docelowego miejsca zamieszkania.
Inwestycja Vitalia znajduje się na Oporowie/ Klecinie, ul. Kabaczkowa 1 (5,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Vitalia jest w trakcie budowy z planowanym na II kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt II etapu składa się z 83 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Dostępne są lokale:
2-pokojowe o powierzchniach od 39 do 55 m2
3-pokojowe o powierzchniach od 54 do 70 m2
Antresole 103-129m2

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:
miejsca postojowe podziemne.
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji Vitalia

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki to druga co do wielkości dzielnica miasta. Większość zabudowy stanowią bloki mieszkalne choć nie brakuje tu też uroczych willi. Swoją siedzibę ma tutaj Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny. W dzielnicy znajduje się wiele szkół podstawowych, gimnazjalnych i liceów. Została tu wybudowana także jedna z większych wrocławskich galerii handlowych – Arkady. Krzyki posiadają rozbudowaną sieć połączeń autobusowych i tramwajowych dzięki czemu bez problemu można dostać się stąd w każdy punkt Wrocławia. W odległości 500 metrów od inwestycji Vitalia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Bukowskiego (17125).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Vitalia znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 40 w odległości 600 m, Gimnazjum nr 40 w odległości 650 m, GIMNAZJUM NR 42 w odległości 900 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m Bioton. Agencja, w odległości 900 m Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ, w odległości 900 m EPC. Wach P..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Impreza w odległości 750 m, Bank Polska Kasa Opieki w odległości 900 m, Nordea Bank Polska w odległości 900 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Cantienica Studio w odległości 900 m, Golden Fight Gym w odległości 950 m, Az Wrocław. Klub sportowy w odległości 1 000 m.

Przedsięwzięcie deweloperskie VITALIA to zespół dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z 139 funkcjonalnymi mieszkaniami (2, 3 i 4 pokojowymi), posadowionych na wspólnej płycie fundamentowej, wspólnym garażu podziemnym wraz z drogą wewnętrzną i zagospodarowaniem terenu. Usytuowanie budynków na Nieruchomości Przedsięwzięcia Deweloperskiego przedstawia projekt zagospodarowania terenu (w załączeniu). Lokalizacja inwestycji w samym „sercu” Kleciny przy zbiegu ulic Jutrzenki, Ogórkowej i Buraczanej. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie Parku Klecińskiego zapewnia doskonałe warunki do pracy i relaksu. Inwestycja realizowana jest na gruncie z pełnym prawem własności.

Inwestycja Vitalia znajduje się w Krzykach, ul. Jutrzenki (5,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Vitalia jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 139 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Vitalia pozostało na sprzedaż 139 mieszkań o powierzchniach od 36 do 124 metrów kwadratowych w cenie od 5 373 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:
2-pokojowe o powierzchniach od 36 do 56 m2 w cenie od 230 958 zł (88 mieszkań),
3-pokojowe o powierzchniach od 54 do 124 m2 w cenie od 320 285 zł (51 mieszkań).
Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

miejsca postojowe podziemne.

Kontakt do biura sprzedaży
Paulina Gałęska

668pokaż telefon