Dane podstawowe

Mieszkanie 76,11 m2, 4 pokoje

Inwestycja / Deweloper:
Osada Leśna w Dąbrówce / LINEA Spółka z.o.o.

Cena:

340 973 PLN

Cena za metr:

4 480,00 PLN

Lokalizacja:


województwo: wielkopolskie
powiat: poznański
miejscowość: Dąbrówka
Cena w Euro:
zadzwoń
Cena pod klucz:
zadzwoń
Termin oddania:
oddane do użytkowania
Zdjęcie 1/7

Dane podstawowe

Powierzchnia ogrodu:

102 m2

Informacje dodatkowe

Status nieruchomosci:

wolne

Nr referencyjny:

Forma FA-32/2+
Opis inwestycji
Dąbrówka Osada Leśna, Leśna Polana. Linea Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat budujemy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w gminie Dopiewo. Składa się on z dwóch inwestycji: „Osady Leśnej” w Dąbrówce i oddalonej od niej o 5 kilometrów „Leśnej Polany” Dąbrówka to niewielka miejscowość zlokalizowana w gminie Dopiewo w aglomeracji poznańskiej. Dzięki drodze ekspresowej S11, bliskości węzła autostrady A2 oraz zmodernizowanej trakcji szynowej Dąbrówka jest jedną z najlepiej skomunikowanych miejscowości w Polsce. Odległość od centrum Poznania wynosi zaledwie 16 km, a jej pokonanie zajmuje około 20 minut.

Obie inwestycje położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego. Są idealną propozycją dla miłośników urokliwych podmiejskich terenów, ceniących bliskość natury i spokój.

Budując ten kompleks przyświecała nam idea by wyciągnąć ludzi z miasta. Do naszych inwestycji przynależą niewielkie ogródki. Nasi klienci dostają namiastkę prywatnej zieleni oraz przede wszystkim potężne zaplecze zieleni okalającej. To jest główny atrybut tego miejsca – bliskość natury. Drugi walor to kompleksowy system rozwiązań komunikacyjnych. Osadnictwo XXI wieku polega na tym, że wpisujemy się w krajobraz, nie niszcząc środowiska naturalnego. Dąbrówka jest właśnie taką lokalizacją – idealną do urbanizowania ze względu na swoje walory środowiskowe.

Architektura obu inwestycji to nawiązanie do minimalizmu modernistycznego. Nasi klienci doceniają spójną wizję tego miejsca, a przede wszystkim fakt, że wiedzą jak będzie wyglądało ich najbliższe otoczenie jeśli zdecydują się na zakup nieruchomości.

Tworząc nasze projekty próbujemy wrócić do koncepcji osiedla, które zachęca do zacieśniania relacji międzyludzkich. Dąbrówka nie zastąpi miasta ale jest naszą ambicją, aby na poziomie lokalnym dokonać integracji społecznej. Dlatego sukcesywnie wspieramy gminę w zakresie rozwoju społecznej infrastruktury.
Proszę czekać...
E-mail znajomego *
Twój e-mail
Tytuł listu
Treść wiadomości
Proszę czekać...
Zapytaj o tę nieruchomość
(61) 890 12 12
Nie zapomnij powiedzieć, żę znalazłeś/aś to ogłoszenie na Domiporta.pl
ul. Cedrowa 27
Proszę czekać...
Nowość! Oferta kredytowa dla tej nieruchomości!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Mediasoft Polska sp. z o. o. zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r.\ Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną zgodnie z ustawą 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204).

Dąbrówka

Inne nieruchomości
w tej lokalizacji:
Mieszkania
Domy
Działki