Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Osada Leśna w Dąbrówce Mieszkanie na sprzedaż 76,11 m2 4 pokoje (Forma FA-32/2+ )
76,11 m2 340 973 zł
Zapytaj o ofertę
LINEA Spółka z.o.o. Dopiewo
ul. Platanowa 2
Cena
340 973 zł
Powierzchnia

76,11 m2

Pokoje

4

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: Forma FA-32/2+
  • Powierzchnia: 76,11 m2
  • Lokalizacja: wielkopolskie, poznański, Dąbrówka
  • Data oddania: Oddane do użytkowania
  • Cena:

    340 973 zł

  • Liczba pokoi: 4

Opis mieszkania

Dąbrówka Osada Leśna, Leśna Polana. Linea Sp. z o.o.

Od ponad 10 lat budujemy kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w gminie Dopiewo. Składa się on z dwóch inwestycji: „Osady Leśnej” w Dąbrówce i oddalonej od niej o 5 kilometrów „Leśnej Polany” Dąbrówka to niewielka miejscowość zlokalizowana w gminie Dopiewo w aglomeracji poznańskiej. Dzięki drodze ekspresowej S11, bliskości węzła autostrady A2 oraz zmodernizowanej trakcji szynowej Dąbrówka jest jedną z najlepiej skomunikowanych miejscowości w Polsce. Odległość od centrum Poznania wynosi zaledwie 16 km, a jej pokonanie zajmuje około 20 minut.

Obie inwestycje położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego. Są idealną propozycją dla miłośników urokliwych podmiejskich terenów, ceniących bliskość natury i spokój.

Budując ten kompleks przyświecała nam idea by wyciągnąć ludzi z miasta. Do naszych inwestycji przynależą niewielkie ogródki. Nasi klienci dostają namiastkę prywatnej zieleni oraz przede wszystkim potężne zaplecze zieleni okalającej. To jest główny atrybut tego miejsca – bliskość natury. Drugi walor to kompleksowy system rozwiązań komunikacyjnych. Osadnictwo XXI wieku polega na tym, że wpisujemy się w krajobraz, nie niszcząc środowiska naturalnego. Dąbrówka jest właśnie taką lokalizacją – idealną do urbanizowania ze względu na swoje walory środowiskowe.

Architektura obu inwestycji to nawiązanie do minimalizmu modernistycznego. Nasi klienci doceniają spójną wizję tego miejsca, a przede wszystkim fakt, że wiedzą jak będzie wyglądało ich najbliższe otoczenie jeśli zdecydują się na zakup nieruchomości.

Tworząc nasze projekty próbujemy wrócić do koncepcji osiedla, które zachęca do zacieśniania relacji międzyludzkich. Dąbrówka nie zastąpi miasta ale jest naszą ambicją, aby na poziomie lokalnym dokonać integracji społecznej. Dlatego sukcesywnie wspieramy gminę w zakresie rozwoju społecznej infrastruktury.