1 098 000 zł

Inwestycja: Modern Residence Dom na sprzedaż 246,11 m2 5 pokoi (D)
246,11 m2 1 098 000 zł
Zapytaj o ofertę
Excellent Development Sp.J. C.Maciaś i H.Areny Excellent Development Sp.J. C.Maciaś i H.Areny ul. Sołtysa Dytmara 3/U1 30-126 Kraków
Zapytaj o ofertę
Cena
1 098 000 zł
Powierzchnia

246,11 m2

Pokoje

5

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: D
  • Powierzchnia: 246,11 m2
  • Lokalizacja: małopolskie, krakowski, Zabierzów, Bolechowice, Jurajska
  • Data oddania: Planowana
  • Cena:

    1 098 000 zł

  • Liczba pokoi: 5
  • Taras: TAK

Zobacz na mapie

Opis domu

KOMPLEKS MODERN RESIDENCE zlokalizowany jest w najpiękniejszej części podkrakowskich BOLECHOWIC, przy ulicy Jurajskiej przypominającej zieloną aleję. Podstawowym atutem tej lokalizacji są doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum Krakowa (około 10 km), lotniskiem w Balicach (około 8 km) oraz obwodnicą Krakowa (około 4,5 km). Nowo wybudowana estakada przy Rondzie Ofiar Katynia sprawia, że Bolechowice stały się, ze względu na szybki dojazd do centrum miasta, jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji do zamieszkania na obrzeżach Krakowa. Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa także zlokalizowanie w pobliżu takich inwestycji jak FACTORY OUTLET, LEROY MERLIN, CENTRUM WITEK w odległości około 5 km, IKEA, CASTORAMA, OBI, CH BRONOWICE w odległości około 8 km oraz szereg luksusowych salonów samochodowych. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się przystanek autobusowy z liniami podmiejskimi 248 i 268 oraz przystanki prywatnej komunikacji podmiejskiej. Dojazd do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut samochodem i niewiele ponad 20 minut komunikacją podmiejską. W niedalekiej odległości od kompleksu znajdują się markety ALMA oraz LEVIATAN, poczta, apteka, zabytkowy kościół, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz przedszkole. BOLECHOWICE oferują także atrakcyjne tereny rekreacyjne, szlaki spacerowe i rowerowe. Sąsiadujący z Bolechowicami Zabierzów oferuje wiele atrakcji takich jak basen z kompleksem fitness, centrum wspinaczkowe, korty tenisowe, klub jazdy konnej, gminny ośrodek kultury itp.

MODERN RESIDENCE to luksusowy kompleks czterech, nowoczesnych domów wolnostojących o charakterze rezydencjalnym zlokalizowany w podkrakowskich Bolechowicach. Indywidualne projekty domów powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których funkcjonalność, luksus oraz niepowtarzalna lokalizacja muszą iść w parze. Kompleks powstaje w Bolechowicach w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Jurajskiej w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody DOLINKI KRAKOWSKIE. Domy realizowane będą w najwyższej jakości wykończenia i oprócz standardowych rozwiązań wyposażone zostaną w wiele nowinek technicznych oraz rozwiązań funkcjonalnych takich jak między innymi instalacja klimatyzacji, centralnego odkurzacza, instalacja solarna, czy rekuperator kominkowy. Przygotowane także będą pod system inteligentnego zarządzania budynkiem.
Całość kompleksu będzie ogrodzona i monitorowana oraz przygotowana perfekcyjnie pod każdym względem dla komfortu i wygody użytkowników. MODERN RESIDENCE wykonana zostanie w całości według indywidualnego projektu przygotowanego specjalnie dla tej inwestycji, a który obejmuje nie tylko same budynki, ale także autorski projekt urządzenia zieleni na części wspólnej kompleksu, projekt oświetlenia kompleksu oraz projekt wykonania kostki brukowej. Zadbaliśmy o każdy szczegół naszej inwestycji, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Każdy z budynków o powierzchni całkowitej 246,11 m2 posadowiony zostanie na działce o powierzchni od ok. 4,70 do około 6,25 ara i posiadać będzie jednostanowiskowy, przestronny garaż z opcją dostawienia wiaty na dwa samochody oraz 2 zewnętrzne miejsca parkingowe.
Na parterze budynku znajdzie się przestronny salon o powierzchni 41,33 m2 , kuchnia ze spiżarnią, łazienka, wiatrołap, schowek pod schodami oraz kotłownia z dużym pomieszczeniem gospodarczym i ponad 20-to metrowy taras.
Na piętrze: sypialnia rodziców z prywatną łazienką, garderobą i ponad 18-to metrowym tarasem z pięknym widokiem, trzy dodatkowe sypialnie, ogólnodostępna łazienka oraz garderoba z pralnią.

Podobne domy w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
A 5 246,11 m2 4 055 zł/m2 998 000 zł
B 5 246,11 m2 4 055 zł/m2 998 000 zł
C 5 246,11 m2 4 055 zł/m2 998 000 zł

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.