Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Domy w zabudowie bliźniaczej Dom na sprzedaż 155 m2 5 pokoi (Budynek 3A)
155,00 m2 515 000 zł
Zapytaj o ofertę
Domestic s.c. Olsztyn
ul. Kłosowa 80
Cena
515 000 zł
Powierzchnia

155,00 m2

Pokoje

5

Informacje podstawowe

 • Numer referencyjny: Budynek 3A
 • Powierzchnia: 155,00 m2
 • Lokalizacja: warmińsko-mazurskie, olsztyński, Olsztyn, Gutkowo, Księcia Jaremy 35
 • Data oddania: Planowana
 • Cena:

  515 000 zł

 • Ogrzewanie: gazowe
 • Liczba pokoi: 5
 • Kanalizacja: miejska
 • Materiał: cegła
 • Osobne WC: TAK
 • Ogródek: TAK
 • Łazienka z oknem: TAK
 • Balkon: TAK
 • Taras: TAK
 • Widna kuchnia: TAK
 • Miejsce postojowe: TAK
 • Kominek: TAK
 • Poddasze: TAK

Opis domu

Dom w zabudowie bliźniaczej - budynek dostępny od ręki - stan deweloperski do szybkiego zamieszkania - (segment 3A, powierzchnia całkowita 155 m2, powierzchnia wszystkich podłóg 133 m2, powierzchnia użytkowa: 108 m2). Budynek położony w Olsztynie w nowej części osiedla Gutkowo przy ul. Księcia Jaremy. Jest to nowa część osiedla, usytuowana na wylocie z miasta, objęta planem zagospodarowania przestrzennego w granicach administracyjnych Olsztyna.

W budynku na parterze znajduje się salon o powierzchni 25m2 z widokiem na sąsiadujący las, kuchnia, łazienka z kotłownią, wiatrołap oraz pełnowymiarowy garaż. Na piętrze znajdują się cztery foremne pokoje o powierzchniach o ok. 15 m2,hol oraz łazienka z oknem. Dodatkowo budynek posiada strych o powierzchni ok. 28 m2.

Działka oraz budynek uzbrojony jest we wszystkie media tj. gaz, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna i kanalizacja deszczowa, wodociąg miejski, blisko do głównej drogi dojazdowej - ul. Bałtyckiej.

Budynek usytuowany jest na wyjątkowo atrakcyjnej działce - od strony południowej graniczy z małą łąka oraz lasem - teren za budynkiem, zgodnie z zapisami planu zagospodarowania - wykluczony jest z wszelkiej zabudowy. Do budynku przynależy płaska działka o powierzchni 338 m2. Znakomite usytuowanie względem stron świata - wejście do budynku od strony północnej, ogród od strony południowej - bardzo dobrze nasłoneczniony.

Budynek jest częścią nowo projektowanego lokalnego osiedla składającego się z 7 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Dom dostępny jest od "zaraz", całkowicie wykończony, do szybkiego zamieszkania (wykonane wszelkie instalacje elektryczne wraz z włącznikami i rozdzielnicą, centralne ogrzewanie wraz z kotłem kondensacyjnym z zasobnikiem wody JUNKERS i grzejnikami PURMO - na parterze na wszystkich powierzchniach wykonano ogrzewanie podłogowe. Ponadto wykonano instalację centralnego odkurzacza, instalację alarmową oraz instalację TV-SAT. Tynki cementowo-wapienne wykończone gładzią szpachlową, posadzki betonowe, przed budynkiem wykończone podejścia z kostki polbrukowej, taras wraz z ogrodzeniem posesji. Budynek z wszystkimi przyłączami i odbiorami technicznymi. Budynek posiada doskonałe parametry izolacyjne - grubość izolacji elewacji to 20 cm. Ponadto okna PCV trzyszybowe, połaciowe FAKRO trzyszybowe, brama garażowa ocieplana z napędem elektrycznym.

Kupujący zwolniony z podatku PCC 2%. Więcej informacji na naszej stronie www.dom.domestic.com.pl lub pod tel. 600pokaż telefon
Zapraszam do oglądania.


Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Księcia Jaremy to zespół 14 segmentów położonych w granicach administracyjnych Olsztyna, w nowej części prestiżowego osiedla Gutkowo. Jest to kameralne osiedle, z jednej strony otoczone terenami zieleni naturalnej oraz lasów, a z drugiej strony z perspektywą doskonałego, szybkiego dojazdu do centrum miasta w ramach realizacji budowy ulicy.
Wszystkie realizowane budynki posiadają kompletne wykończenie: tynki wewnętrzne, instalacje elektryczne, instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacji sanitarnej oraz instalacje centralnego ogrzewania wraz z kotłem i grzejnikami. Każdy z budynków posiada wykończoną, zagospodarowaną i ogrodzoną działkę wraz z wykończonymi tarasami oraz podejściami i podjazdami z kostki polbrukowej. Są to budynki o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, realizowane według nowej technologii budowy, z nowymi energooszczędnymi standardami do tzw. szybkiego zamieszkania.
Powierzchnia poszczególnych segmentów waha się od 133 m2 do 138 m2. Powierzchnia działek od ok 300 m2 do ok 470 m2.
Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Księcia Jaremy, to świetne miejsce do zamieszkania: nowa część osiedla domków jednorodzinnych na obrzeżach miasta, objęta planem zagospodarowania przestrzennego wśród lasów i jezior. Zespół realizowanych domów leży w wyjątkowym miejscu, gdyż częściowo otoczone jest lasem i terenami zieleni (niektóre działki wręcz graniczą ze ścianą lasu) i jednocześnie leży u stóp głównej drogi dojazdowej do centrum miasta (ul. Bałtycka), zapewniając tym samym szybki, wygodny wyjazd z osiedla. W bliskiej perspektywie budowa ulicy Nowobałtyckiej, a wraz z nią budowa chodników, ścieżki rowerowej oraz dla ruchu samochodowego – budowa dwupasmowej drogi zaczynającej się od miejsca specjalnego lewoskrętu do osiedla, a kończącej się w centrum miasta (rondo Schumana-Grunwaldzka-Artyleryjska).
Najbliższy sklep od osiedla to tylko 200 m. Przystanek komunikacji miejskiej to odległość ok 150 m. Szkoła, przedszkole to odległość ok 700 m – dojście nowowybudowanym chodnikiem w ramach realizacji ul. Nowobałtyckiej, bez przekraczania ulicy Bałtyckiej.