Inwestycja: Apartamenty Opera Olsztyn, Kołobrzeska 6 Apartament na sprzedaż 67,71 m2 3 pokoje (F156)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Apartamenty Opera Apartament na sprzedaż 67,71 m2 3 pokoje (F156)
67,71 m2 Kontakt
Dan-Bud Sp. z o.o. Salon Sprzedaży Apartamenty Opera Olsztyn Sp. z o.o. Sp.k 02 - 625 Warszawa
Ul. J P.Woronicza 15/69
Powierzchnia

67,71 m2

Pokoje

3

Piętro

4

Informacje podstawowe

  • Numer referencyjny: F156
  • Powierzchnia: 67,71 m2
  • Lokalizacja: warmińsko-mazurskie, olsztyński, Olsztyn, Kołobrzeska 6
  • Data oddania: Data oddania: 01.12.2018
  • Piętro: 4
  • Ogrzewanie: miejskie
  • Liczba pokoi: 3
  • Kanalizacja: miejska
  • Materiał: beton
  • Balkon: TAK

Opis apartamentu

Apartamenty Opera to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w centrum Olsztyna pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście-ogrodzie. Istniejące od wielu już lat osiedle posiada praktyczną i rozwiniętą infrastrukturę. Znajdują się tutaj również ośrodki kultury i sztuki. Stąd już niedaleko do tętniącego życiem starego miasta, zielonych parków i płynącej leniwie rzeki Łyny.
W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 167 komfortowych mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 129 m2, przestronne tarasy oraz urokliwe ogródki. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to główne zalety tego miejsca.
Apartamenty Opera zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.
Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane ogólnodostępne pomieszczenie rekreacyjne. To miejsce, w którym można się zrelaksować, zadbać o kondycję fizyczną lub spotkać towarzysko.
Oprócz nowoczesnej architektury budynek wyróżniać będzie wysoki standard wykonania. Trzyszybowa stolarka okienna, monitoring, kontrola dostępu, wideodomofony, wysokiej klasy windy, pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych to tylko niektóre zalety inwestycji.
Z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach powstały 3 wyjątkowe penthouse’y z rozległymi tarasami, zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach budynku. To właśnie stąd można podziwiać urokliwą panoramę Olsztyna.
Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską, dzięki czemu mieszkańcy mają pewność, że nie zabranie im miejsca na przechowywanie.
W budynku znajdują się schowki, w których mieszkańcy mogą przechowywać swoje rowery oraz wózki dziecięce.
Dzięki trzy poziomowemu garażowi podziemnemu mieszkańcy nie muszą martwić się o parking. 210 miejsc parkingowych z pewnością umożliwi wygodne i sprawne parkowanie.
Przestronne balkony, tarasy oraz loggie pozwalają cieszyć się słońcem i komfortem. To stąd można podziwiać uroki Olsztyna.
Na dziedzińcu inwestycji znajdą się pięknie zagospodarowane tereny zielone a dla mieszkań na najniższym piętrze – ogródki.
Na dachu apartamentowca zainstalowane zostaną najnowocześniejsze kolektory słoneczne, których zadaniem będzie wspomaganie systemu centralnego ogrzewania oraz zasilania budynku w ciepłą wodę. W budynku znajdą się również monitoring, kontrola dostępu oraz wideodomofony.
Dodatkowo każde mieszkanie może zostać wyposażone w system inteligentnego domu umożliwiający kontrolowanie bezpieczeństwa za pomocą specjalnej aplikacji.
Inwestycja Apartamenty Opera znajduje się w Olsztynie, ul. Kołobrzeska 6 (0,8 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez firmę Dan-Bud Sp. z o.o. .
Inwestycja Apartamenty Opera jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.
Cały projekt składa się z 167 nowych mieszkań. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Dostępne są lokale:
• 2-pokojowe o powierzchniach od 36 do 56 m2 (12 mieszkań),
• 3-pokojowe o powierzchniach od 56 do 71 m2 (82 mieszkania).
Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:
• miejsca postojowe podziemne (210 miejsc).