Inwestycja: Apartamenty Cosmopolitan Apartament na sprzedaż 163 m2 5 pokoi (412)
163,00 m2
Zapytaj o ofertę
TACIT DEVELOPMENT POLSKA JS Sp. z o. o. Spółka komandytowa Biuro Sprzedaży Apartamentów Cosmopolitan, ul. Twarda 4
Zapytaj o ofertę
Cena
Zapytaj
Powierzchnia

163,00 m2

Pokoje

5

Piętro

41

Informacje podstawowe

 • Numer referencyjny: 412
 • Powierzchnia: 163,00 m2
 • Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa m., Warszawa, Śródmieście, Twarda 4
 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena:

  Zapytaj

 • Piętro: 41
 • Liczba pokoi: 5
 • Garaż podziemny: TAK
 • Klimatyzacja: TAK
 • Widna kuchnia: TAK
 • Komórka lokatorska: TAK

Zobacz na mapie

Opis apartamentu

To miejsce łączy przeciwieństwa: tętniące życiem centrum metropolii ze spokojem placu Grzybowskiego oraz pobliskiego Ogrodu Saskiego.

Wszystkie apartamenty w Cosmopolitan Twarda 4 zostały wykończone tak, aby ich wnętrza jak najlepiej korespondowały z modernistyczną architekturą budynku projektu Helmuta Jahna, gdzie główny nacisk został położony na funkcjonalność i prostotę. Apartamenty są wykończone w kilku wersjach kolorystycznych – można wybierać kolory m.in. desek na podłodze, frontów szafek czy marmuru w łazienkach.


Apartamenty Cosmopolitan
Najlepszy adres dla osób pragnących korzystać z uroków miasta. Elegancja, bezpieczeństwo, dyskrecja – wszystkie te elementy sprawiają, że Cosmopolitan zapewnia swoim mieszkańcom zupełnie nową jakość życia i tworzy przyjazną, funkcjonalną przestrzeń, odpowiadającą w pełni potrzebom najbardziej wymagających Klientów pragnących żyć i mieszkać w centrum Warszawy. Parter budynku jest całkowicie zagospodarowany, przy patio wychodzącym na Plac Grzybowski znajdziecie Państwo nowoczesne koncepty kulinarne: City SAM, Wine Taste by Kamecki, Odette Tea Room, Ceviche Bar, Benihana.
Na 42. piętrze budynku odbywają się prestiżowe wydarzenia artystyczne. Koncerty, wernisaże i spotkania z wyjątkowymi twórcami organizowane specjalnie dla mieszkańców Cosmopolitan i ich przyjaciół.

Lokalizacja:
Ul. Twarda 4, Centrum Warszawy, tuż przy Placu Grzybowskim.

Budynek:
44-piętrowy Cosmopolitan Twarda 4 jest dziś jedynym wykończonym i już funkcjonującym wysokościowym budynkiem apartamentowym w Warszawie. Można w nim zamieszkać w dniu podpisania umowy zakupu.
Twórcą projektu jest legenda architektury XXI wieku, Helmut Jahn – autor m.in. siedziby Unii Europejskiej w Brukseli, Sony Center w Berlinie czy State of Illinois Center w Chicago. Budynek Cosmopolitan Twarda 4, uznawany za jeden z najciekawszych apartamentowców w Europie, to jedyne dzieło Jahna w Polsce. Główną ideą, która przyświecała architektowi w trakcie prac nad tym projektem, było stworzenie apartamentowca o ponadczasowej prostocie, w połączeniu z najwyższą jakością.

Wyposażenie:
Całkowicie przeszklona elewacja sprawia, że wnętrza są jasne, pełne światła i powietrza. Duże, niepodzielne i otwierane okna, stanowią unikatową cechę tej inwestycji. Dębowe podłogi, włoski marmur w łazienkach, ceramika i armatura prestiżowych światowych marek, meble kuchenne i sprzęt AGD najnowszej generacji firmy Miele, wbudowane szafy, przeszklone garderoby, oświetlenie punktowe, rolety i klimatyzacja. Każdy apartament został wyposażony w inteligentny systemem zarządzania HMS. Mieszkańcy mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu, zlokalizowaną na 4. piętrze budynku. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą oraz pomieszczeń klubowych, kuchni i pokoi do spotkań. Mieszkańcy mogą również korzystać z zagospodarowanego przestronnego tarasu o powierzchni 840 m2 z widokiem na Plac Grzybowski i ulicę Emilii Plater. W budynku znajduje się parking podziemny. Apartamentowiec jest chroniony, a jego mieszkańcy mogą korzystać z usług Cosmopolitan Concierge – dostępnych przez 7 dni w tygodniu.

Widok:
Z każdego z 236 apartamentów rozciąga się spektakularny widok na panoramę całej Warszawy.

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Podobne apartamenty w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
353 35 4 136,00 m2
111 11 4 161,09 m2
107 10 3 133,51 m2
84 8 2 76,39 m2
82 8 2 53,13 m2

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.