Inwestycja: Wrocławski Park Biznesu 3

dolnośląskie, Wrocław m., Wrocław, Wrocław, Bierutowska 57-59

  • Cena: zadzwoń
    Pow.: 45 m2
  • Oddane do użytkowania
Facebook Wydrukuj

Lokale użytkowe dla Ciebie

7 z 7 lokali pasuje do Twojego zapytania
Nr referencyjny Piętro Liczba pokoi Powierzchnia Cena/M2 Cena MDM
3 45 m2 Zadzwoń 3 - inwestycja 45m2 - Wrocławski Park Biznesu 3
4 45 m2 Zadzwoń 4 - inwestycja 45m2 - Wrocławski Park Biznesu 3
5 45 m2 Zadzwoń 5 - inwestycja 45m2 - Wrocławski Park Biznesu 3
6 45 m2 Zadzwoń 6 - inwestycja 45m2 - Wrocławski Park Biznesu 3
7 45 m2 Zadzwoń 7 - inwestycja 45m2 - Wrocławski Park Biznesu 3
1 45 m2 Zadzwoń 1 - inwestycja 45m2 - Wrocławski Park Biznesu 3
2 45 m2 Zadzwoń 2 - inwestycja 45m2 - Wrocławski Park Biznesu 3

Informacje

  • Powierzchnia: 45 m2
  • Liczba budynków: 1
  • Data dodania: 12 sierpnia 2016

Opis inwestycji Wrocławski Park Biznesu 3

W 2006 r. w obok Spółki Devco powstała firma BFF Invetments Polska, która jest zarządcą trzeciego obiektu grupy inwestycyjnej, a mianowicie Wrocławskiego Parku Biznesu 3 przy ulicy Bierutowskiej. Obiekt ten z racji swojego unikatowego charakteru oraz historii (objęty ochroną konserwatora zabytków), a także ogromnych możliwości aranżacji powierzchni dla Najemców ma szansę stać się jednym z najciekawszych obiektów biurowych we Wrocławiu. Skala inwestycji oraz całkowicie inny charakter inwestycji zadecydowały o wydzieleniu Wrocławskiego Parku Biznesu 3 do nowej Spółki.

KONTAKT

tel.
pokaż kontakt
34
fax.
pokaż kontakt
32

biuro@bff.com.pl

Wrocławski Park Biznesu 3 znajduje się na 10,5 hektarowej działce położnej w północno wschodniej części Wrocławia - w dzielnicy Psie Pole, przy ulicy Bierutowskiej 57-59.

Wrocławski Park Biznesu 3 składa się z zespołu budynków – główny i największy z nich to 4 piętrowy wieloskrzydłowy budynek biurowy o powierzchni ponad 30 000 m2 otoczony zielenią oraz starodrzewem. Budynek charakteryzuje się ponadczasową, zabytkową, postindustrialną elewacją z naturalnej cegły, nadającej mu niepowtarzalny urok.

Konstrukcja budynku pozwala zorganizować otwartą przestrzeń biurową o nieograniczonej wielkości (do 1 000 m2) lub małe, kameralne biura (przykład aranżacji jednego z pięter znajduje się w zakładce Rzuty budynków). Istnieje również możliwość, aby oddzielić budynek jako niezależny obiekt z własnymi strefami dostępu.

Na ternie Parku zaplanowanych zostało 587 miejsc parkingowych – zapewniona została także rezerwa w postaci parkingów kubaturowych, co zwielokrotni liczbę miejsc parkingowych i zapewni komfort dla pracowników i gości Najemcy.

Na terenie posesji istnieje możliwość utworzenia przedszkola dedykowanego dzieciom pracowników Najemcy, centrum sportowego (basen, siłownia, fitness), oraz baru czy restauracji. Dodatkowe usługi mogą być dodawane wraz z rosnącą liczbą pracowników. Główni Najemcy będą mogli wpływać na zastosowane rozwiązania organizacyjne w Parku Biznesu, a także na ogólny charakter obiektu.

Park Biznesu znajduje się na terenie niezalewowym, co może mieć wielkie znaczenie dla instytucji finansowych oraz innych firm posiadających duże archiwa.

Pozostałe inwestycje

Zapytaj o szczegóły inwestycji

* - pola obowiązkowe
Informujemy, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Trader sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10 wydawcy serwisu Domiporta.pl.