Inwestycja: Verano Residence Jurata, Mestwina 63

Zapytaj o cenę

Inwestycja: Verano Residence
Zapytaj o ofertę
Dekpol S.A. Biuro Sprzedaży ul. Jaglana 6/9, 80-749 Gdańsk
Zapytaj o ofertę
Cena
Zapytaj
Powierzchnia

od 31 m2

do 59 m2

Pokoje

1 - 3

Apartamenty dostępne w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
9 2 2 44,50 m2
10 2 3 59,20 m2
1 0 2 37,60 m2
5 1 2 47,80 m2
6 1 3 54,90 m2
7 1 3 55,60 m2
8 1 2 46,50 m2
2 0 3 54,60 m2
3 0 3 55,90 m2
4 0 2 46,50 m2
11 2 1 31,40 m2

Informacje podstawowe

 • Lokalizacja: pomorskie, pucki, Jurata, Mestwina 63
 • Powierzchnia:

  od 31 m2

  do 59 m2

 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena: Zapytaj
 • Materiał: beton
 • Liczba budynków: 1
 • Ogrzewanie: elektryczne
 • Kanalizacja: miejska
 • Teren zamknięty: TAK
 • Winda: TAK
 • Telefon: TAK
 • Łącze internetowe: TAK
 • Telewizja kablowa: TAK

Zobacz na mapie

Opis inwestycji

Doskonałe miejsce na wakacje, atrakcyjna nieruchomość pod wynajem!

Verano Residence to inwestycja o niepowtarzalnym charakterze, doskonale skomponowana z nadmorskim krajobrazem Bałtyku. Tuż przy plaży, w prestiżowej części Juraty, powstało łącznie 11 luksusowych apartamentów 1, 2 oraz 3-pokojowych o łącznej powierzchni od 31,4 m2 do 59,2 m2.

Kameralny budynek posiada trzy kondygnacje naziemne i jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na miejsca postojowe w hali garażowej oraz saunę. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się po cztery apartamenty, natomiast na ostatnim piętrze znajdują się trzy apartamenty. Każdy posiada przestronny balkon lub taras o powierzchni od 5,4 m2 do 37 m2. Dla mieszkańców dostępny jest również garaż podziemny oraz naziemne miejsca postojowe. Projekt architektoniczny apartamentów Verano Residence oraz jego wnętrz to połączenie efektów pracy i pasji renomowanej pracowni architektonicznej - Studia Ideograf Pauliny Czurak. Inwestycja została zakończona, lokale z wykończeniem pod klucz są gotowe do przekazania nowym właścicielom.

WNĘTRZA
Cenisz czas i wygodę – mamy dla Ciebie rozwiązanie. Do każdego apartamentu proponujemy indywidualny projekt wykończenia, wyróżniający się prostotą i funkcjonalnością. Jeśli zdecydujesz się na opcję wykończenia pod klucz gwarantujemy, iż najmniejszy detal będzie ściśle dopracowany.W projektach dominuje nowoczesny minimalizm, oparty na wyrafinowanej w swej prostocie architekturze z wykorzystaniem geometrycznych, prostych form i podstawowych kształtów o niebanalnym designie. Każdy z apartamentów może być wykończony w stylu: minimal, modern, skandi lub soft.

INTELIGENTNY SYSTEM ZARZĄDZANIA APARTAMENTEM

Luksusowy charakter każdego apartamentu uzupełni inteligentny system sterowania – FIBARO, który umożliwi zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się w apartamencie. Za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu będzie można m.in.: kontrolować dostęp do apartamentu, a dzięki czujnikom ruchu i temperatury zarządzać mediami. System sterowania natężeniem światła zostanie dodatkowo połączony z syreną alarmową.

DODATKOWE UDOGODNIENIA
Dodatkową atrakcją dla wszystkich Właścicieli i Gościa jest sauna wewnątrz budynku. Ważnymi udogodnieniami jest winda oraz podnośnik hydrauliczny dla osób poruszających się na wózku.

LOKALIZACJA
Apartamenty Verano Residence zlokalizowane są przy ulicy Mestwina, w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji – w Juracie. To niezwykle popularny kurort, położony na urokliwym Półwyspie Helskim, w otoczeniu sosnowych lasów. Apartamenty znajdują się są w cichej i spokojnej okolicy, w obrębie Mierzei Helskiej i przypominają letnie rezydencje francuskich kurortów. Ze względu na atrakcyjne usytuowanie apartamentów, zarówno tarasy, jak i balkony każdego z nich przez większość dnia pozostają nasłonecznione. Zaledwie kilka kroków wystarczy, by znaleźć się tuż przy piaszczystych i szerokich plażach Morza Bałtyckiego i urokliwej Zatoce Gdańskiej. Niedaleka odległość do morza, otoczenie malowniczego lasu oraz bliskość do nadmorskich miejscowości wpływają na atrakcyjność lokalizacji i sprawiają, że nie ma lepszego miejsca do wypoczynku.

Zapytaj o szczegóły inwestycji

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Pozostałe inwestycje