od 342 701 zł

do 472 273 zł

Inwestycja: Polanka Kameralna

od 342 701 zł

do 472 273 zł

Zapytaj o ofertę
DOM-EKO Sp. z o.o. Poznań, 61-131 ul. Kaliska 22A/5
Zapytaj o ofertę
Cena

od 342 701 zł

do 472 273 zł

Powierzchnia

od 51 m2

do 62 m2

Pokoje

2 - 3

Mieszkania dostępne w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
M-2 0 2 51,18 m2 6 696 zł/m2 342 701 zł
M-11 1 3 62,47 m2 7 560 zł/m2 472 273 zł

Informacje podstawowe

 • Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań m., Poznań, Nowe Miasto, Polanka 10A
 • Powierzchnia:

  od 51 m2

  do 62 m2

 • Data oddania: 01.09.2018
 • Cena:

  od 342 701 zł

  do 472 273 zł

 • Materiał: cegła
 • Liczba mieszkań w inwestycji: 42
 • Liczba budynków: 1
 • Winda: TAK

Zobacz na mapie

Opis inwestycji

Polanka kameralna
Liczy się lokalizacja! Polanka kameralna, inwestycja położona przy ul. Polanka 10A w Poznaniu, to miejsce idealne dla osób ceniących sobie bliskość wszystkich udogodnień miasta.

Miasto w zasięgu ręki

W odległości zaledwie kilku minut spacerem znajdują się centra handlowe Malta i Posnania, w tym sklepy, kina, restauracje oraz przystanki tramwajowe, autobusowe i węzeł komunikacyjny Rondo Rataje. Atutami lokalizacji są pobliskie szkoły, przedszkola oraz uczelnie, wraz ze wszystkimi wydziałami Politechniki Poznańskiej. Przyjazna infrastruktura wspiera mieszkańców w realizacji aktywnego trybu życia.

Naturalne otoczenie

Lokalizacja Polanki kameralnej to bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Maltańskiego oraz Parku Maltańskiego wraz z pełnym zapleczem sportowo-rekreacyjnym. To idealne miejsce zarówno na niedzielne rodzinne spacery, jak i aktywne spędzenia czasu, choćby na wycieczkach rowerowych czy rolkach. Istnieje możliwość skorzystania ze stoku narciarskiego Malta Ski oraz Wake Parku Malta. W bliskiej odległości znajdują się także baseny Term Maltańskich oraz Ogród Zoologiczny.

Polanka kameralna to przyjazny środowisko, nowoczesny budynek. Zadbaliśmy o komfort mieszkańców, wykorzystując naturalne materiały budowlane. Technologia cegły wapienno-piaskowej SILKA zapewnia pełen komfort termoizolacyjny, przy jednoczesnym ograniczeniu strat energetycznych. Ostatnia kondygnacja to przestronne apartamenty stworzone z ekologicznych materiałów, w tym włókna drzewnego, w technologii umożliwiającej aranżację przestrzeni pod klienta. Wyjątkowy mikroklimat gwarantuje komfort oraz chroni przed utratą ciepła w zimie i upałem w lecie.

Kameralny urok miejsca

Polanka kameralna to niewielka inwestycja, której założeniem jest stworzenie przyjaznego, przemyślanego pod względem funkcjonalnych rozwiązań, miejsca dla przyszłych mieszkańców. Do dyspozycji najmłodszych pozostaje ekologiczny plac zabaw, a dla miłośników rowerów - praktyczne stojaki. 5-piętrowy budynek wyposażony jest w nowoczesną windę. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe oraz garaże w hali po budynkiem.

Twoja przestrzeń

Polanka kameralna to 40 mieszkań 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 34,4 m2 do 145 m2 oraz 2 apartamenty: 4-pokojowy o powierzchni 144,8 m2 i 5-pokojowy o powierzchni 119,1 m2, położone na ostatniej kondygnacji. Wszystkie mieszkania posiadają przemyślane, funkcjonalne układy pomieszczeń, ustawne pokoje oraz duże balkony lub przestronne tarasy. Istnieje możliwość wydzielenia kuchni lub pozostawienia otwartego aneksu kuchennego. We współpracy z Habitum Architekci oferujemy wykonanie aranżacji wnętrz, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, oraz wykończenia pod klucz.

Termin oddania inwestycji: III kwartał 2018 r.

Zapytaj o szczegóły inwestycji

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Pozostałe inwestycje