Inwestycja: Hubertus
1 103 015 zł
Zapytaj o ofertę
ECO-Classic Biuro sprzedaży osiedla Hubertus, Obrzeżna 1F Warszawa
Zapytaj o ofertę
Zobacz promocję
Cena
1 103 015 zł
Powierzchnia

100 m2

Lokale użytkowe dostępne w inwestycji

Rzut Nr ref. Piętro Pokoje Pow. Cena/m2 Cena
1F 99,64 m2 11 070 zł/m2 1 103 015 zł

Informacje podstawowe

  • Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa m., Warszawa, Mokotów, Obrzeżna 1F
  • Powierzchnia: 100 m2
  • Data oddania: Oddane do użytkowania
  • Cena: 1 103 015 zł
  • Materiał: beton
  • Liczba lokali użytkowych w inwestycji: 1109
  • Liczba budynków: 7
  • Ogrzewanie: miejskie
  • Kanalizacja: miejska

Zobacz na mapie

Inwestycja: Hubertus

Opis inwestycji

Nowoczesne, budowane przez dewelopera Eco Classic przy ulicy Obrzeżnej osiedle Hubertus, tworzy na mapie Warszawy atrakcyjny punkt dla wszystkich, którzy planując kupno nowego mieszkania na Mokotowie, zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację, wygodę, prestiż oraz wysoki standard wykonania.

Atrakcyjna lokalizacja
Zaletą tych wybudowanych na Mokotowie mieszkań i apartamentów jest bliskość renomowanej galerii rozrywkowo- handlowej, centrum biznesu- Mokotów Business Park oraz najpiękniejszego w Europie Toru Wyścigów Konnych, na który widok rozciąga się z okien wielu mieszkań.
Doskonałe połączenie komunikacyjne Mokotowa z dowolnym miejscem w Warszawie zapewnia mieszkańcom osiedla Hubertus sąsiedztwo przystanków kilku linii tramwajowych, autobusowych i stacji metra oraz głównych arterii miasta.

Komfort i bezpieczeństwo
Zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego z sześciu kwartałów tworzących osiedle Hubertus, starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami oraz malownicza parkowa promenada z kameralnymi miejscami wypoczynku oraz funkcjonalnymi placykami zabaw dodają całości uroku. Zaprojektowane na kształt małego miasteczka osiedle Hubertus cechuje ekstensywna zabudowa i elegancka architektura.

Mieszkania na każdy gust
Każde mieszkanie wybudowane w osiedlu Hubertus posiada balkon, werandę bądź taras. Dodatkowo duża ilość przeszkleń w elewacjach budynków zapewnia doskonałe nasłonecznienie funkcjonalnych, przestrzennych, zróżnicowanych pod względem wielkości mieszkań i apartamentów. Na Mokotowie, który jest jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy inwestycje, które - jak Hubertus - pełne są spokoju, zieleni i miejsc służących do wypoczynku, stanowią dobro poszukiwane zarówno przez osoby planujące kupno mieszkania dla siebie, jak i na cele inwestycyjne.
Ambicją projektantów było by słowo „Hubertus” w Warszawie stało się synonimem mieszkań o dokładnie przemyślanych funkcjach, zróżnicowanej przestrzeni i bogatym wyposażeniu. Przeszklenia w elewacjach budynków zapewniają doskonałe nasłonecznienie wnętrz. Trudno się dziwić, skoro widoczne z daleka, panoramiczne okna niektórych mieszkań mają aż 2,61 m wysokości! Wysokość wszystkich mieszkań jest „ponadstandardowa” i wynosi 2,80 m.

Biuro sprzedaży
ul. Obrzeżna 1 C
godziny pracy:
pon - pt godz. 9-18
sob. godz. 10-15


Promocja deweloperska

Skorzystaj

Promocja cenowa

Pomieszczenie gospodarcze w cenie mieszkania

Zapytaj o szczegóły inwestycji

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Pozostałe inwestycje