ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

58,00 m2

ico pietro

PIĘTRO

2 / 4

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 14328 Data dodania: 14 dni temu

  • Kategoria Mieszkania na wynajem
  • Lokalizacja mazowieckie, Warszawa, Ochota, Drawska
  • Powierzchnia całkowita58 m2
  • Cena

    3 900 zł

  • Cena za m2 67,24 zł/m2
  • Liczba pokoi 2
  • Piętro 2
  • Liczba pięter w budynku 4
  • Dostępne od14.08.2026r.
  • Typ budynkuapartamentowiec
  • Rok budowy 1998
  • Materiał inny
  • Kuchniaaneks kuchenny
Informacje dodatkowe:
winda, balkon, klimatyzacja, ogrzewanie centralne, internet

Lokalizacja

Warszawa, Ochota, Drawska

Opis oferty

WE SPEAK ENGLISH – PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na kameralnym osiedlu z dużą ilością zieleni, oferującym komfortowe warunki do życia.

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię ok. 58 m² 

 Składa się z:

* przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon,

* sypialni z balkonem francuskim,

* łazienki z prysznicem,

* osobnego WC

* przedpokoju.

Lokal jest wyposażony w sprzęt AGD, natomiast oferowany jest bez mebli ruchomych, co daje przyszłym najemcom możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu.

Mieszkanie zostało świeżo odmalowane i jest gotowe do wprowadzenia. Dzięki dużym oknom oraz południowo-zachodniej ekspozycji wnętrza są doskonale doświetlone i przyjemnie jasne przez większą część dnia.

Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe (300 PLN)

Mieszkanie położone jest na 2. piętrze 4-kondygnacyjnego budynku, który wchodzi w skład kameralnego osiedla z 1998 roku. Osiedle jest zamknięte oraz chronione.

Największym atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego, który jest miejscem idealnym dla rekreacji lub odpoczynku wśród zieleni. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna również ze względu na bliskość głównych arterii Ochoty, co sprawia, że z łatwością można dojechać nie tylko do Śródmieścia, ale również do biznesowego centrum na Mokotowie czy na lotnisko Chopina. W ok. 5 minut można dojechać do Dworca Zachodniego, ok. 10 min. zajmie dojazd do Dworca Centralnego i 15 min. na lotnisko. Rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa, w pobliżu m.in. galerie handlowe Blue City oraz Reduta.

Cena 3900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1250 PLN) + media (200 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z biurem Hamilton May w celu uzyskania informacji.

Numer oferty: 14328

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.


Numer oferty: 14328

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości