Nowoczesne mieszkanie z antresolą i balkonami w Toruniu Toruń, Jana Heweliusza - 62,5m2
POWIERZCHNIA
62,50 m2
PIĘTRO
2 / 3
LICZBA POKOI
3
PARKING
-
Szczegóły oferty 9679338 Data dodania: dzisiaj
- Kategoria Mieszkania na sprzedaż
- Lokalizacja kujawsko-pomorskie, Toruń, Jana Heweliusza
- Powierzchnia całkowita62,50 m2
-
Cena
645 313 zł
- Cena za m2 10 325,01 zł/m2
- Liczba pokoi 3
- Piętro 2
- Liczba pięter w budynku 3
- Typ budynkuinny
- Rok budowy 2025
- Materiał inny
Lokalizacja
Opis oferty
Mieszkanie z antresolą i 2 balkonami o łącznej pow. 62,50 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu JAR w Toruniu znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku oraz antresolę o pow. 26,62 m2
Mieszkanie składa się z:
Salon z aneksem kuchennym: 28,16 m2
Przedpokój: 2,97 m2
Łazienka z WC: 4,75 m2
Antresola o pow. 26,62 m2 ( z możliwością zaadaptowania na 2 pokoje oraz osobną łazienkę)
Termin oddania nieruchomości: koniec 2025r.
Atuty nieruchomości:
• duże odległości pomiędzy budynkami, dzięki czemu wszystkie mieszkania będą dobrze doświetlone, a także zyskujemy przestrzeń w oknie i intymność.
• wszystkie mieszkania mają zagwarantowaną możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej (nawet do najmniejszych metraży).
• mieszkania na parterze posiadają zielony ogródek (o powierzchni nawet do 60 m2) zagospodarowany tujami oraz trawą z rolki.
• Przystanek tramwajowy w odległości 2 min, pozwalający na dojazd bezpośrednio do centrum w ciągu 12 min, na Uniwersytet w ciągu 20 min.
Antresole nie posiadają wydzielonych pomieszczeń stąd możliwość ich własnego zaaranżowania. Posiadają one również doprowadzenie wody w związku z tym istnieje możliwość wyodrębnienia kolejnej łazienki.
Istnieje możliwość zaaranżowania pomieszczeń według życzenia klienta.
Poszukujesz innego metrażu? W ofercie mieszkania o powierzchni od 26 m2 do 88 m2. Skontaktuj się, a dobiorę ofertę do Twoich oczekiwań.
W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania zapraszam do kontaktu celem ustalenia spotkania z ekspertem kredytowym, który porówna ofert wielu banków specjalnie dla Ciebie bez żadnych opłat.
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!
Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego!!
Ogłoszeniodawcą jest Pośrednik w obrocie nieruchomościami Expander Advisors Sp. z o.o. posługujący się numerem NIP: 521-pokaż telefon działający w oparciu o umowę pośrednictwa z Deweloperem.
Nr lokalu: 3.A.2.12
Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: 967pokaż telefon
Numer oferty: 9679338
Statystyki ogłoszenia:
Podobne nieruchomości