ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

52,33 m2

ico pietro

PIĘTRO

1

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

3

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty ODR-MS-773 Data dodania: 14 dni temu

Lokalizacja

Miłoszyce

Opis oferty


Miłoszyce, gmina Jelcz-Laskowice, mieszkanie 3 pokojowe, sprzedaż,
Biuro Odra Nieruchomości, Jelcz-Laskowice, ul Bożka 7,
OSTATNIE DWA MIESZKANIA NA PIĘTRZE. 
Bez prowizji i podatku PCC. Mieszkanie stan deweloperski. Ładna, spokojna okolica, blisko lasu. 
Gorąco polecam Państwu wygodne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 52,33m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z wc, oraz ogródka. Lokal położony na piętrze w budynku mieszkalnym czterolokalowym z odrębnymi wejściami. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne a pokoje ustawne i funkcjonalne. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz, wyprowadzona instalacja pod fotowoltaikę na dachu oraz pod klimatyzację w salonie.
POMIESZCZENIA 
salon z aneksem - 18,73m2
pokoje - 9,32m2, 7,77m2 
korytarz 9,43m2 
łazienka - 4,08m2
Budynek wolnostojący, czterolokalowy, dwukondygnacyjny. Ściany: bloczek 18cm, 20cm styropian + tynk strukturalny. Strop Teriva. Dach: wiązary, dachówka z rynnami i rurami spustowymi. Sufit nad pietrem podwieszany, wykończony płyta GK i wełną mineralną 30cm.Okna PCV, 3-szybowe. Parapety granitowe.Ściany nośne bloczek Silikat, ściany działowe gazobeton 8cm. Drzwi zewnętrzne stalowe. Instalacje: elektryczna - gniazdka i włączniki. Ogrzewanie podłogowe cały lokal,kocioł gazowy dwufunkcyjny. Tynki gipsowe bez gładzi.
Budynek zaprojektowany i wykończony z solidnych materiałów dla wygody i komfortu dla mieszkańców. 
Dużym atutem nieruchomości oprócz  jakości wykonania, przystępnej ceny jest także jej lokalizacja. Lokal znajduje się w ładnej, spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych. W niedalekiej odległości znajduje się szkoła, przedszkole, Biedronka, stacja PKP, stacja benzynowa a w zaledwie kilka minut dojedziemy do Jelcza-Laskowic, gdzie znajduje się całe zaplecze handlowo-usługowe, wszystko co potrzebne nam do codziennej egzystencji. Jelcz-Laskowice jest dobrze skomunikowane z pobliskimi miastami jak Oława, Wrocław, do których dojedziemy środkami komunikacji miejskiej (PKS, PKP).
Szukasz nieruchomości w cichej, spokojnej okolicy z szybkim dostępem do pobliskich miast, ta oferta jest dla Ciebie.
Zapraszam Państwa na bezpłatną prezentację mieszkania. 
Przypominamy również o tym że przy zakupie nieruchomości do ceny należy doliczyć kwotę podatku PCC (dotyczące rynku wtórnego), koszty notarialne. 
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA TEMAT OFERTY POD NUMEREM TELEFONU 790pokaż telefon
W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy: 
Renata Nowak 
790 pokaż telefon
 
Anna Busiowicz-Wadlewska , TEL. 723pokaż telefon, ,
dotyczących kredytu Krzysztof Wadlewski 791pokaż telefon ,
dotyczących wyceny Aneta Mełech 509pokaż telefon ,

Jelcz-Laskowice,ul.Bożka7, Zapewniamy KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ: Pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu w jednym z wielu banków, usługi rzeczoznawcy-wyceny, obsługę notarialną, przekazanie nieruchomości.
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, maja charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. 
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Nieruchomości Anna Busiowicz-Wadlewska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
::LINK DO STRONY
http://www.odra.nieruchomosci.pl/oferta.aspx?id=7137586

::KONTAKT DO AGENTA
Renata Nowak
+48 7pokaż telefon


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Numer oferty: ODR-MS-773

Statystyki ogłoszenia:

oko