ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

49,40 m2

ico pietro

PIĘTRO

11 / 16

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

2

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty 11702729 Data dodania: dzisiaj

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja wielkopolskie, Poznań, Jagiellońskie
  • Powierzchnia całkowita49,40 m2
  • Cena

    498 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,07% na dz. 20.04.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 10 080,97 zł/m2
  • Liczba pokoi 2
  • Piętro 11
  • Liczba pięter w budynku 16
  • Typ budynkuinny
  • Rok budowy 1979
  • Materiał inny

Lokalizacja

Poznań, Jagiellońskie

Opis oferty

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 49,40 m2 położonego na  11 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Jagiellońskim w Poznaniu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, dodatkowe miejsce do przechowywania.
Mieszkanie przeznaczone do generalnego remontu co pozwoli na wykończenie według własnego gustu  i predyspozycji. Przestrzeń, którą możesz przekształcić w nowoczesny apartament z widokiem na panoramę miasta.
Lokal posiada dwa osobne pokoje i oddzielną kuchnię co stanowi bardzo duży potencjał dla Klientów inwestycyjnych, studentów oraz każdego kto szuka mieszkania o takim metrażu i rozkładzie z dobrą komunikacją . Dodatkowo 11 piętro gwarantuje prywatność i ciszę.
Kolejnym atutem jest lokalizacja -  bliskość terenów zielonych, pełna infrastruktura sklepowa, medyczna oraz komunikacyjna.

UKŁAD MIESZKANIA


2 niezależne pokoje

oddzielna kuchnia

łazienka z wanną

przedpokój

balkon


NAJWAŻNIEJSZE ATUTY

Świetna lokalizacja - osiedle Jagiellońskie to bardzo dobrze skomunikowana część Poznania, szybki dojazd do centrum, w pobliżu - 5 minut przystanki tramwajowe oraz pętla autobusowa

 Pełna infrastruktura w zasięgu ręki - sklepy (2 minuty Biedronka), centra handlowe (Posnania), szkoły, przedszkola, apteka Gemini w budynku, przychodnie, tereny zielone (jezioro Malta, Wartostrada), Termy Maltańskie, Politechnika Poznańska 10 minut pieszo, wszystko dostępne w najbliższej okolicy

 Piękny widok z 11 piętra - wysokie piętro zapewni dobrą ekspozycję światła oraz widok na panoramę miasta 

 Duży potencjał aranżacyjny - mieszkanie do remontu daje możliwość stworzenia nowoczesnej przestrzeni dopasowanej do własnych potrzeb

 Idealne pod inwestycję - układ 2 oddzielnych pokoi sprawdzi się doskonale pod wynajem zarówno dla studentów jak i młodych par

 Komórka lokatorska 

 Dwie windy - komfortowy dojazd na wyższe piętra bez długiego czekania

 Ogólnodostępne miejsca postojowe, duży parking

 Mieszkanie własnościowe z KW 

 Mieszkanie dostępne od zaraz

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

JEŚLI SZUKASZ MIESZKANIA Z POTENCJAŁEM ZADZWOŃ!

Zapraszam do kontaktu

Grażyna Drozdowska
tel. 664pokaż telefon

Oferta dodana z propertly.io
Nr oferty w biurze: 1170pokaż telefon


Numer oferty: 11702729

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości