ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

33,76 m2

ico pietro

PIĘTRO

1 / 1

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

1

ico parking

PARKING

-

Szczegóły oferty SMSOGU411 Data dodania: 8 dni temu

  • Kategoria Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja dolnośląskie, Olszyna
  • Powierzchnia całkowita33,76 m2
  • Cena

    115 000 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 6,09% na dz. 01.06.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 3 406,40 zł/m2
  • Liczba pokoi 1
  • Piętro 1
  • Liczba pięter w budynku 1
  • Dostępne od6.07.2026r.
  • Typ budynkuinny
  • Rok budowy 1920
  • Materiał cegła
  • KuchniaPokój z aneksem kuchennym

Lokalizacja

Olszyna

Opis oferty

Stylowe mieszkanie w stylu LOFT 33.76 m² z ogrzewaniem gazowym i parkingiem  Olszyna, ul. Chopina

Szukasz gotowego do wprowadzenia, klimatycznego mieszkania o nowoczesnym charakterze? Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stylu loftowym, położone w Olszynie przy ul. Fryderyka Chopina. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowa inwestycja pod wynajem.

PARAMETRY TECHNICZNE I ROZKŁAD:

Powierzchnia całkowita: 33,76 m²

Powierzchnia użytkowa: ok. 32 m²

Styl wnętrza: Nowoczesny loft (surowy, industrialny klimat połączony z funkcjonalnością i przytulnością).

Ogrzewanie: Nowoczesne i ekonomiczne ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny  pełna kontrola nad kosztami).

Media: Woda i kanalizacja miejska.
Czynsz: 121

Fundusz remontowy: 236


KOMÓRKA
MIEJSCE PARKINGOWE:

Do mieszkania przynależy dedykowane, bezpieczne miejsce parkingowe na zamykanym podwórku przynależnym do budynku. Koniec z problemami z parkowaniem po powrocie z pracy!

DOSKONAŁA LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA:

Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Olszyny. W najbliższym sąsiedztwie masz wszystko, co potrzebne do wygodnego życia:

Zakupy: Dosłownie kilka kroków do marketów Biedronka oraz Dino.

Komunikacja i usługi: Szybki dojazd do drogi krajowej DK30 (kierunek Jelenia Góra  Zgorzelec/Lubań). W pobliżu punkty usługowe, apteka, stacja paliw oraz przystanki.

Okolica: Olszyna to świetna baza wypadowa  blisko stąd do Jeziora Leśniańskiego, Zamku Czocha oraz w Karkonosze i Góry Izerskie (Świeradów-Zdrój).

STAN PRAWNY:

Pełna własność z założoną Księgą Wieczystą. Jeden właściciel, brak jakichkolwiek obciążeń czy zaległości czynszowych. Szybkie wydanie nieruchomości.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SMSOGU411

Statystyki ogłoszenia:

oko