ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

2 442 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

budowlana

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

-

Szczegóły oferty 30

Lokalizacja

Rąbień, Rąbień, ul. Rojna 150

Opis oferty

## Wyjątkowa działka 2442 m² przy lesie – Łódź / Rąbień, ul. Rojna | MPZP U/MN | dwa budynki

Na sprzedaż **duża, niezwykle atrakcyjnie położona działka o powierzchni 2442,1 m²**, oznaczona numerem ewidencyjnym **440/2**, położona przy ul. Rojnej w Łodzi, adresowo Rąbień.

Ogromnym atutem nieruchomości jest jej położenie – **z dwóch stron działka graniczy z lasem państwowym**, co zapewnia wyjątkową prywatność, ciszę i bezpośredni kontakt z naturą. To miejsce, w którym można cieszyć się zielenią i spokojem, pozostając jednocześnie bardzo blisko infrastruktury Łodzi.

### Przeznaczenie działki

Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – **symbol Q30U/MN – tereny zabudowy usługowej z budynkiem mieszkalnym**.

Takie przeznaczenie daje szerokie możliwości wykorzystania działki zarówno na cele mieszkaniowe, jak i związane z prowadzeniem działalności.

### Zabudowa

Na działce znajdują się dwa budynki:

* **dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 180 m²**, znajdujący się w stanie surowym – jego wygląd i potencjalny efekt po ukończeniu przedstawia załączona wizualizacja,

* **drugi dom parterowy o powierzchni ok. 100 m²**, przeznaczony do remontu.

Daje to możliwość dokończenia rozpoczętej inwestycji, stworzenia dwóch niezależnych budynków lub wykorzystania nieruchomości w sposób łączący funkcję mieszkalną i usługową.

### Media

Do istniejącego, starszego domu **doprowadzona jest energia elektryczna**. Prąd nie został jeszcze doprowadzony do niedokończonego budynku.

**Wodociąg miejski oraz kanalizacja znajdują się w ulicy**, natomiast nie zostały jeszcze doprowadzone bezpośrednio na działkę.

### Lokalizacja – natura i miasto w zasięgu kilku minut

To propozycja dla osób, które chcą mieszkać lub inwestować **w zielonym i spokojnym miejscu, bez rezygnowania z wygodnego dostępu do miasta**.

Bardzo dobry i szybki dojazd zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury **Teofilowa w Łodzi oraz Zielonego Romanowa**, gdzie znajdują się m.in. szkoły, przedszkola, sklepy, markety, punkty usługowe i pozostałe miejsca potrzebne na co dzień.

W dalszej kolejności wygodnie można również dojechać do **Aleksandrowa Łódzkiego**.

Bliskość lasu, terenów zielonych i spacerowych sprawia, że nieruchomość może być doskonałym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i stworzenia kameralnej działalności w wyjątkowym otoczeniu.

### Dodatkowa możliwość

Istnieje również **możliwość zakupu sąsiadującej działki nr 440/1 o powierzchni 3745 m² w atrakcyjnej cenie**.

Zakup obu nieruchomości daje łącznie ponad **6180 m² terenu**, co może być szczególnie interesującą propozycją dla inwestora.

**Największe atuty nieruchomości:**

* powierzchnia działki 2442,1 m²,

* graniczenie z lasem państwowym z dwóch stron,

* MPZP z przeznaczeniem U/MN,

* dwa istniejące budynki,

* możliwość dokończenia domu według własnej koncepcji,

* prąd doprowadzony do starszego domu,

* wodociąg miejski i kanalizacja w ulicy,

* szybki dojazd do Teofilowa i Zielonego Romanowa,

* dogodny dojazd do Aleksandrowa Łódzkiego,

* możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 3745 m².

**To nieruchomość z dużym potencjałem – zarówno dla osoby szukającej wyjątkowego miejsca do życia przy lesie, jak i dla inwestora poszukującego gruntu z możliwością połączenia funkcji mieszkalnej i usługowej.**


Numer oferty: 30

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości