ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

239,00 m2

ico powierzchnia dzialki

POWIERZCHNIA DZIAŁKI

239 m2

ico liczba pokoi

LICZBA POKOI

5

ico rodzaj domu

RODZAJ DOMU

segment

Szczegóły oferty 795704 Data dodania: 7 dni temu

  • Kategoria Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja Ras Al Khaimah, Al Marjan Island
  • Powierzchnia całkowita239 m2
  • Powierzchnia
    działki
    239 m2 ico trade ico Sprawdź MPZP Sprawdź MPZP
  • Cena

    8 929 682 zł

    Reklama ico Sprawdź ratę Sprawdź ratę RSSO 5,82% na dz. 24.08.26 trade ico trade ico trade
  • Cena za m2 37 362,69 zł/m2
  • Liczba pokoi 5
  • Liczba pięter w budynku 2
  • Rodzaj domu segment
  • Rok budowy 2028
  • Forma własności Własność
  • Materiał inny

Opis oferty

The Altera, zlokalizowana na Al Marjan Island w Ras Al Khaimah, oferuje ekskluzywne apartamenty w wyjątkowym nadmorskim otoczeniu. Zaledwie godzinę od Dubaju, inwestycja łączy spokojne życie na wyspie z bliskością miejskich udogodnień.

Mieszkańcy mogą korzystać z piaszczystych plaż, prestiżowych hoteli, butików oraz różnorodnych form rekreacji. Wyrafinowana atmosfera, uzupełniona zapierającymi dech w piersiach widokami, tworzy idealne warunki do relaksu i rozrywki.

The Altera wyróżnia się doskonałą lokalizacją, oferując panoramiczne widoki na Zatokę Arabską oraz otaczające miasto. Wnętrza apartamentów zaprojektowano z dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, takich jak skóra, egzotyczne drewno i polerowane metale. Każdy element przestrzeni sprzyja komfortowi i elegancji.

Mieszkańcy mają do dyspozycji wiele luksusowych udogodnień, w tym basen infinity z widokiem na morze, centrum fitness, salę wielofunkcyjną, strefę spa, tereny zielone oraz plac zabaw dla dzieci.

Numer oferty: 795704

Statystyki ogłoszenia:

oko