Inwestycja: Dolina Krzeptowa Krzeptów, Tymiankowa 1 Mieszkanie na sprzedaż 66,23 m2 3 pokoje (K4-M3)

Ogłoszenie archiwalne

Inwestycja: Dolina Krzeptowa Mieszkanie na sprzedaż 66,23 m2 3 pokoje (K4-M3)
66,23 m2 245 051 zł
Zapytaj o ofertę
AR Group Sp.J. 55-080 Krzeptów
Tymiankowa 1
Cena
245 051 zł
Powierzchnia

66,23 m2

Pokoje

3

Piętro

parter

Informacje podstawowe

 • Numer referencyjny: K4-M3
 • Powierzchnia: 66,23 m2
 • Lokalizacja: dolnośląskie, wrocławski, Kąty Wrocławskie, Krzeptów, Tymiankowa 1
 • Data oddania: Oddane do użytkowania
 • Cena:

  245 051 zł

 • Piętro: parter
 • Ogrzewanie: gazowe
 • Liczba pokoi: 3
 • Materiał: cegła
 • Ogródek: TAK

Opis mieszkania

Nowe atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w realizowanej przez nas inwestycji!

Już w sprzedaży nowe lokale mieszkalne w bardzo atrakcyjnym architektonicznie oraz lokalizacyjnie kompleksie mieszkalnym na terenie Krzeptowa, w cenie już od 3.600 zł/m2.

Mieszkania posiadają od dwóch do czterech pokoi z pow. użytkową od 41 do 100 m2. Są to lokale jedno lub dwupoziomowe, które dodatkowo posiadają przestronne tarasy o pow. nawet do 33 m lub opcjonalnie ogródki o pow. od 8 do 48 m2.

Budynek składa się z czterech niezależnych segmentów mieszkalnych, z których każdy posiada osobne wejścia poprzez przestronne, doświetlone klatki schodowe.

W południowej części budynku na parterze zlokalizowane będą powierzchnie usługowo – handlowe, takie jak m.in.: przedszkole, sklep spożywczy, fryzjer, apteka, co dodatkowo podniesie komfort zamieszkania na terenie kompleksu, który będzie także ogrodzony.

Duża działka o pow. 13.000 m2 daje możliwości utworzenia wewnętrznego parkingu dla każdego lokalu, miejsca wypoczynkowego oraz placu zabaw dla najmłodszych. Bliska lokalizacja terenów rekreacyjnych oraz przedszkola jest kolejnym atutem powstałego kompleksu mieszkalnego. Bliskość trasy S8, stanowi znakomite połączenie komunikacyjne, do Centrum Wrocławia mamy 7km, zapewniając tym samym komfortowy i szybki dojazd.

Budynek powstał w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, ocieplony, okna 6-cio komorowe, tynki gipsowe. Każdy z lokali posiadać będzie niezależne ogrzewanie (piec gazowy dwufunkcyjny z zamknięta komorą spalania), niezależne opomiarowanie mediów (woda, prąd, gaz), instalację TV-SAT, domofon oraz na życzenie instalacje alarmową. Na obecnym etapie inwestycji istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza lokalu.

Nowo powstająca inwestycja to nie tylko kompleks mieszkalno-usługowy, ale także centrum kulturalno-wypoczynkowe. Bliskość Parku Grabiszyńskiego i sąsiadującej z nim Akademii Golfa, Parku Milenijnego i nowoczesnego centrum sportowego Redeco na Nowym Dworze, jak i również szlaki turystyczne prowadzące przez Muchobór będą sprzyjać relaksowi oraz aktywnemu wypoczynkowi w otoczeniu lasu, ciszy i spokoju.


Unikalna architektura budynku dodatkowo podnosi prestiż zamieszkania, a realizacja inwestycji ze starannym zaplanowaniem wszelkich szczegółów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Taniej kupić niż wynajmować!

Obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym, a w szczególności wartości wynajmu lokali sprawia, iż przy zakupie mieszkania w realizowanej przez nas inwestycji, przy możliwości zaciągnięcia kredytu hipotecznego, koszty jego spłaty i utrzymania lokalu (bez czynszu) są niższe niż koszty wynajmu na rynku nieruchomości. Istotny jest także fakt, iż jesteśmy właścicielami lokalu, a nie tylko jego użytkownikami. Zamiast, więc płacić czynsz w wynajmowanym mieszkaniu, taniej spłacać ratę kredytu i stać się właścicielem mieszkania.

Oferta bezpośrednia! Zadzwoń i umów się na spotkanie – tel.: 608pokaż telefon!

Gwarantujemy najkorzystniejszą ofertę stworzoną dla Ciebie!