ico powierzchnia

POWIERZCHNIA

610 m2

ico rodzaj działki

RODZAJ DZIAŁKI

inna

ico droga dojazdowa

DROGA DOJAZDOWA

-

Szczegóły oferty SGKOJI298 Data dodania: 6 dni temu

Lokalizacja

Radom, Czereśniowa

Opis oferty

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej.

Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem działalności niewymagającej wpasowania się w warunki zabudowy wymagające dużych odległości od sąsiadów. Działka ma dogodny dostęp do kluczowej infrastruktury komunikacyjnej. Przystanki autobusowe znajdują się w odległości poniżej 1km, a w odległości do 5km znajdują się sklepy, apteki, szkoły oraz zalew Borki. Sieć wodociągowa przechodzi przez działkę, natomiast telekomunikacyjna, elektryczna, gazowa,  i kanalizacyjna są dostępne w niedalekiej odległości.

Nieruchomość położona jest w okolicy charakteryzującej się spokojem i poczuciem przestrzeni. Jest idealnym miejscem do spokojnego i komfortowego życia. Dostęp do pełnej infrastruktury społecznej i centrum miasta w promieniu kilku kilometrów czynią tą lokalizację wartą uwagi.

Zapraszam do kontaktu


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Numer oferty: SGKOJI298

Statystyki ogłoszenia:

oko

Podobne nieruchomości