Informacje o deweloperze

WARSAW ATTICS to grupa inwestycyjna specjalizującą się w transformacji poddaszy zabytkowych warszawskich kamienic w komfortowe mieszkania, oferujące najwyższe standardy wygody i jakości wykończenia jak i wszelkie współczesne udogodnienia oraz rozwiązania architektoniczne.

Oferujemy Wspólnotom Mieszkaniowym możliwość modernizacji nieruchomości praktycznie bez konieczności ponoszenia nakładów ze strony współwłaścicieli. Jesteśmy powszechnie uznawani za jakość realizacji szczególnie tam gdzie występuje ochrona konserwatorska. Potrafimy dialogować i jesteśmy kompromisowi w podejmowaniu rozwiązań technicznych i estetycznych, za co chwalą nas mieszkańcy, Wspólnoty Mieszkaniowe, współwłaściciele i Zarządcy nieruchomości.

WARSAW ATTICS to doświadczona firma, której akcjonariusze mają na koncie dziesiątki realizacji transformacji zabytkowych budynków czy jednostek mieszkalnych we współczesne perły miejskie w Warszawie i Paryżu.

Skontaktuj się

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Zamknij