Informacje o deweloperze

Uważamy, że o sukcesie inwestycji deweloperskiej decyduje przede wszystkim atrakcyjna, właściwie dobrana lokalizacja. Dlatego też poprzedzamy swoje decyzje starannymi analizami potrzeb i możliwości przyszłych mieszkańców.

Proponujemy swoim klientom rozwiązania i technologie wysokiej klasy. Wyznajemy zasadę, że dobry produkt zawsze znajdzie nabywcę, a nasze apartamenty bez wątpienia do takich należą. Standard mieszkań i budynków oferowanych przez Comfortime Developer gwarantuje przyszłym mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.

Spółki grupy Comfortime Developer dobrze zna rynek, ma doświadczenie w branży, a do swoich przedsięwzięć angażuje najlepszych specjalistów. Firma współpracuje ze znanymi i cenionymi projektantami i podwykonawcami.

Zarządzający firmą mają duże doświadczenie, które zdobywali między innymi jako udziałowcy i zarządzający znanych krajowych spółek. Swoją wiedzę, umiejętności i zebrane doświadczenia przenoszą teraz na grunt developerski. Wysoko wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, słyną ze swojej rzetelności i terminowości.

Skontaktuj się

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na kierowanie do mnie przez Trader.com (Polska) Sp. z o.o.treści marketingowych na podane przeze mnie dane kontaktowe

(czytaj więcej)
(czytaj więcej)
(czytaj więcej)

Twoja wiadomość została wysłana do ogłoszeniodawcy

Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie za chwilę.

Dostępne inwestycje

24 domy spełniają Twoje kryteria wyszukiwania Zobacz

Zamknij