Dni Otwarte u Deweloperów


80 wystawców na targach mieszkaniowych we Wrocławiu

KalendarzZapraszamy 21-22.11 w sobotę i niedziele

Już 21 i 22 listopada w Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej 34 odbędzie się druga impreza z nowego cyklu „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM”. Będzie to idealna okazja do tego, aby zapoznać się z aktualną ofertą blisko 80 deweloperów budujących na terenie Wrocławia i okolic m.in. Archicom, Rafin, Atal, Arkop, Vantage, Profit Developemnt, Dom Developer, Osiedle Innova, Murapol, BougyuesImmobilier, Inkom, Dom Invest.
Na miejscu nie zabraknie również przedstawicieli banków takich jak: Pekao S.A., Deutsche Bank, Bank BZWBK.

760694242_2c9a72dcdf_o

Zobacz szczegóły

Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM

KalendarzZapraszamy 7-8.11 w sobotę i niedziele

7. i 8. listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy ul. Korfantego 35 odbędzie się premierowa impreza z nowego cyklu „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” – targów nieruchomości przyjaznych użytkownikom. Ich organizatorem jest Group 4 Events – doświadczony zespół specjalistów rynku nieruchomości, który ma na koncie kilkadziesiąt imprez targowych o tym profilu w największych miastach Polski.

7727865474_d268df778f_o

Zobacz szczegóły

DNI OTWARTE GREEN MOKOTÓW

KalendarzZapraszamy 7-8.11 w sobotę i niedziele

W ramach siedmioetapowej inwestycji Green Mokotów powstanie łącznie około 900 mieszkań oraz lokali usługowych, zaś w pierwszej fazie projektu 113. Planowane zakończenie prac budowlanych do końca I kwartału 2017 roku. Ceny już od 7.500 zł/m2.

wnetrza

Zobacz szczegóły

Warszawskie Targi Mieszkaniowe – DOM 2015

KalendarzZapraszamy 10-11.10 w sobotę i niedziele

DOM DEVELOPMENT S.A. zaprasza na targi mieszkaniowe DOM 2015! W trakcie targów będzie można zapoznać się 2500 ofertami mieszkań na sprzedaż. Oferty będą prezentowane z 9 najbardziej popularnych dzielnic Warszawy. Ponadto 700 ofert będzie dostępnych w programie MDM!

hd

Zobacz szczegóły

Otwarcie Przedsprzedaży Lake Park Apartments

KalendarzZapraszamy 10.10 w sobotę

10 października Marvipol Development zaprasza na Otwarcie Przedsprzedaży nowej inwestycji Lake Park Apartments. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą, uzyskać porady dotyczące aranżacji wnętrz oraz spotkać się z doradcą kredytowym.

520x245Źródło: Marvipol Development

Zobacz szczegóły

Dzień otwarty Moduo Mokotów House: Deweloper sprzedaje trzy pokoje w cenie dwóch

KalendarzZapraszamy 26.09 w sobotę 

Na osiedlu Moduo Mokotów House, najlepiej sprzedającej się inwestycji na warszawskim Mokotowie w pierwszej połowie 2015 roku, organizowany jest dzień otwarty. Z tej okazji deweloper chce zwrócić uwagę na atrakcyjną cenę mieszkań 3-pokojowych i proponuje rabat.

moduo houseŹródło: ECI Residential

Zobacz szczegóły

Dni Otwarte Brzeska 21

KalendarzZapraszamy w każdą środę i sobotę

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte „Brzeska 21”, które odbędą się w każdą środę i sobotę br. na terenie inwestycji w Łodzi realizowanej przez GLS Development.

Brzeska 21 Źródło www.gls-development.pl

Zobacz szczegóły

Dzień Otwarty Osiedle Ostródzka

KalendarzZapraszamy 8 sierpnia

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Osiedle Ostródzka, które obędzie się 8 sierpnia br. na terenie inwestycji realizowanej przez Emmerson Realty S.A.

Osiedle Ostródzka Źródło www.osiedleostrodzka.pl

Zobacz szczegóły

Dzień Otwarty Panoramika

KalendarzZapraszamy 8 sierpnia

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty Panoramika, który odbędzie się 8 sierpnia br. na terenie inwestycji Panoramika realizowanej przez Ronson Development.

PanoramikaŹródło panoramika.ronson.pl

Zobacz szczegóły

Dni Otwarte Moko

KalendarzZapraszamy 22-23 sierpnia

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Osiedla Moko, które odbędą się w dniach 22-23 sierpnia br. na terenie inwestycji Moko realizowanej przez Ronson Development.

Osiedle MokoŹródło moko.ronson.pl

Zobacz szczegóły

Strona 1 z 4