Relacje branżowe

 • Leszek Czarnecki pozbędzie się udziałów w LC Corp
 • Biurowiec Archicomu z pozwoleniem na budowę

  Biurowiec Archicomu z pozwoleniem na budowę

  Deweloper z 16% udziałem we wrocławskim rynku sprzedaży nieruchomości komercyjnych,szykuje się do wprowadzenia oferty projektu biurowego City Forum w Centrum Wrocławia. Deweloper ma już prawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę. Prace ruszą już w czerwcu. Wkrótce pojawią się pierwsze wizualizacje.

 • Duda Development - mocno akcentuje obecność na rynku inwestycji mieszkaniowych
 • 122. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

  122. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

  Serdecznie zapraszamy w dniach 03-04 czerwca do krakowskiego Centrum Targowego Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14, gdzie każdy zainteresowany rynkiem nieruchomości znajdzie coś dla siebie, na zwiedzających czekać będą specjalne oferty i promocje.

 • Wynajmij apartament w Złotej 44 - działalność rozpoczęła spółka No.44
 • Nowi najemcy ETHOS przy Placu Trzech Krzyży

  Nowi najemcy ETHOS przy Placu Trzech Krzyży

  Kulczyk Silverstein Properties podpisał długoterminową umowę najmu z warszawskim biurem jednej z największych kancelarii prawnych na świecie. Hogan Lovells na przełomie III i iV kwartału 2017 r. przeprowadzi się do nowej siedziby w kompleksie biurowo-handlowym ETHOS n a Placu Trzech Krzyży. Po dwuletniej modernizacji, w budynku właśnie zakończyły się prace budowlane.

 • Średnie ceny mieszkań w Warszawie - KWIECIEŃ
 • Wyniki finansowe Warimpex za rok 2016. Więcej inwestycji w Polsce

  Wyniki finansowe Warimpex za rok 2016. Więcej inwestycji w Polsce

  W 2016 r. spółka Warimpex Finanz - und Beteiligungs AG wyraźnie poprawiła swój wynik finansowy, osiągając 22,9 mln euro zysku. Zmiana ta jest efektem poprawy sytuacji na rynku rosyjskim, a tym samym kursu rubla oraz dobrych wyników z działalności operacyjnej.

 • Osiedle Franciszkańskie rośnie w najbardziej "rowerowej" dzielnicy Katowic

  Osiedle Franciszkańskie rośnie w najbardziej "rowerowej" dzielnicy Katowic

  Od dziesięciu miesięcy realizowany jest trzeci etap Osiedla Franciszkańskiego. Budowa pierwszych trzech budynków przekroczyła już półmetek, a zaawansowanie prac przy kolejnych trzech domach wynosi ponad 30 proc. W tym roku infrastrukturę osiedlową wzbogaciła także stacja rowerów miejskich. Inwestor - TDJ Estate - podpisał umowę na przygotowanie stacji z firmą Nextbike, współpracującą m.in. z Urzędem Miasta Katowice.

 • Relacja z Jubileuszu XX -Lecia Dospon

  Relacja z Jubileuszu XX -Lecia Dospon

  Dzień 14.06.2014r. po raz kolejny zapisał się na kartach kalendarza, bowiem w tym dniu świętowaliśmy Jubileusz XX -Lecia naszego Stowarzyszenia..