Osiedla Stara Cegielnia startuje z II etapem!

18 mieszkań w segmentach C i D znajdzie się w ofercie II etapu, który do sprzedaży trafi z początkiem marca. Chętnych nie brakuje, ponieważ tylko te mieszkania znajdują się bezpośrednio nad jeziorem.

Kameralne osiedle Stara Cegielnia w Gliwicach zaplanowane na zaledwie 100 mieszkań cieszy się sporym powodzeniem wśród klientów: kusi nie tylko unikatowa lokalizacja i niebanalna architektura. Kluczem do sukcesu okazały się rozwiązania architektoniczne – w I etapie zimowe ogrody, w II dodatkowo antresole oraz mieszkania z wysokim sufitem.

Metraże

Chętnych przyciągają najbardziej atrakcyjne metraże od 45 do 77 m2, ale elastyczne podejście dewelopera pozwala na łączenie mieszkań, dzięki czemu apartamenty mogą być w pełni dopasowane do potrzeb Klientów.

Wizualizacja wnętrzWizualizacja wnętrz materiał prasowy

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przygotował szereg udogodnień: od zamykanego i bezpiecznego osiedla z videofonami, przez ciche windy, podgrzewany podjazd i parking podziemny, aż po planowaną adaptację historycznego budynku cegielni na zaplecze komercyjne osiedla.

Lokalizacja

Ogromną zaletą osiedla jest jego lokalizacja – zaledwie 4 kilometry od gliwickiego rynku, pośród dwóch jezior, blisko lasu i łąk. Tereny rekreacyjne, ścieżki spacerowe oraz atrakcyjna okolica sprawiają, że apartamenty są idealnym miejscem dla osób poszukujących cichej oazy i miłośników aktywności fizycznej. Architektura osiedla garściami czerpie z industrialnego i klimatycznego budownictwa śląskiego i jest doskonałą alternatywą dla dużych osiedli w centrach miast.

Deweloper

Co bardziej wymagających klientów przyciąga ekologiczne podejście dewelopera do oszczędności energii i wykorzystania zasobów naturalnych. Kupujący docenili indywidualne podejście oraz kompleksowe wsparcie w rozmowach z bankiem. Więcej informacji, zdjęcia i aktualności znajduje się na stronie osiedlestaracegielnia.pl.

Więcej o: